Новини

Ж.Ф.К. "Варна" спечели турнира за девойки до 12 г. в Дряново

19 юни 2017 10:43

Отборът на Ж.Ф.К. "Варна" спечели турнира по футбол за момичета до 12 години, който се проведе на стадион "Локомотив" в Дряново. Възпитаничките на Елена Пеева и Женя Стрезова победиха на финала тима на „ЛП Суперспорт“ след изпълнение на дузпи с 2:1. В редовното време двата отбора завършиха 0:0. Секретарят на АФЛ – Александър Шатровски награди шампионките с купата и медалите.

Аматьорската футболна лига към БФС бе организатор на тридневния турнир, в който се включиха най-добрите осем отбора - ФК "Севлиево Лейдис" 9Севлиево), ФК "Пълдин" (Пловдив), ФК "Светкавица" (с. Градежница), ФК "Янтра 2013" (Габрово), ФК "Света София" (София), ФК "Екомет 90" (Пловдив), ФК "ЛП Супер Спорт" (София) и Ж.Ф.К. "Варна".

На трето място се класира ФК "Екомет 90", който се наложи над отбора на ФК "Света София" с 3:2.

23 ноември 2017 13:07

Част от състезателките ще вземат участие на Евро 2019 г., на което България е домакин... още