За БФС // Отдел спортно-технически // Професионален футбол // Втора Професионална Лига

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 "ЦСКА 1948" 10 9 0 1 21 27
2 "Септември" (София) 10 8 1 1 7 25
3 "Локомотив 1929" (София) 10 7 0 3 10 21
4 "Монтана" 10 5 3 2 10 18
5 "Литекс" 10 5 2 3 9 17
6 "Хебър 1918" Пз 10 5 2 3 3 17
7 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 10 5 1 4 3 16
8 "Кариана" 10 4 3 3 4 15
9 „Пирин" 10 3 4 3 1 13
10 "Локомотив" ГО 11 3 4 4 -5 13
11 "Ботев" (Гълъбово) 10 3 3 4 -5 12
12 "Лудогорец" 2 10 2 5 3 -1 11
13 "Струмска слава" Радомир 11 3 0 8 -10 9
14 Спартак Варна 11 2 3 6 -12 9
15 "Черноморец" Балчик 10 2 2 6 -9 8
16 "Поморие" 11 2 1 8 -12 7
17 "Спартак" (Плевен) 10 1 2 7 -14 5

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
14.09.19 17:00 "Поморие" 1:3 "Локомотив 1929" (София)
14.09.19 18:00 "Черноморец" Балчик 1:0 "Кариана"
14.09.19 18:00 "Локомотив" ГО 3:2 "Ботев" (Гълъбово)
14.09.19 19:00 "Монтана" -:- "Спартак" (Плевен)
14.09.19 19:00 „Пирин" 2:2 Спартак Варна
14.09.19 19:30 "Литекс" 1:1 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
15.09.19 17:00 "Струмска слава" Радомир 4:2 "Лудогорец" 2
16.09.19 17:00 "Септември" (София) 4:2 "Хебър 1918" Пз

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
20.07.19 18:30 "Хебър 1918" Пз 3:0 "Спартак" (Плевен)
20.07.19 18:30 "Септември" (София) 2:0 "Струмска слава" Радомир
20.07.19 18:30 "Кариана" 1:1 "Монтана"
20.07.19 19:30 "Литекс" 5:0 "Локомотив" ГО
20.07.19 19:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 5:0 Спартак Варна
20.07.19 19:30 "Черноморец" Балчик 0:1 "Поморие"
21.07.19 19:30 "Лудогорец" 2 2:2 "Ботев" (Гълъбово)
22.07.19 18:30 "ЦСКА 1948" 2:0 "Локомотив 1929" (София)

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
26.07.19 21:00 "Монтана" 4:2 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
27.07.19 18:30 "Поморие" 0:1 "Кариана"
27.07.19 18:30 "Локомотив 1929" (София) 2:0 "Лудогорец" 2
27.07.19 18:30 "Струмска слава" Радомир 0:1 "Литекс"
27.07.19 19:30 Спартак Варна 0:2 "Хебър 1918" Пз
27.07.19 20:00 "Локомотив" ГО 1:1 "Черноморец" Балчик
27.07.19 20:00 „Пирин" 2:2 "Ботев" (Гълъбово)
27.07.19 20:00 "Спартак" (Плевен) 1:4 "ЦСКА 1948"

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
03.08.19 18:00 "Кариана" 1:0 "Локомотив" ГО
03.08.19 18:00 "Хебър 1918" Пз 1:3 "Монтана"
03.08.19 18:00 "Ботев" (Гълъбово) 0:3 "Локомотив 1929" (София)
03.08.19 19:30 "Черноморец" Балчик 2:1 "Струмска слава" Радомир
03.08.19 20:00 "ЦСКА 1948" 2:0 Спартак Варна
04.08.19 19:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 2:1 "Поморие"
05.08.19 18:30 "Септември" (София) 2:0 „Пирин"
05.08.19 19:30 "Лудогорец" 2 2:0 "Спартак" (Плевен)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
10.08.19 18:00 "Струмска слава" Радомир 0:2 "Кариана"
10.08.19 18:00 "Поморие" 0:1 "Хебър 1918" Пз
10.08.19 18:00 "Септември" (София) 4:3 "Литекс"
10.08.19 18:00 "Спартак" (Плевен) 0:0 "Ботев" (Гълъбово)
10.08.19 19:30 "Локомотив" ГО 1:0 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
10.08.19 20:00 „Пирин" 0:1 "Локомотив 1929" (София)
12.08.19 18:00 Спартак Варна 0:2 "Лудогорец" 2
12.08.19 20:30 "Монтана" 0:1 "ЦСКА 1948"

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
16.08.19 20:00 "Ботев" (Гълъбово) 1:0 Спартак Варна
17.08.19 18:00 "Локомотив 1929" (София) 1:0 "Спартак" (Плевен)
17.08.19 18:00 "Хебър 1918" Пз 0:0 "Локомотив" ГО
17.08.19 19:00 "Черноморец" Балчик 0:1 "Септември" (София)
18.08.19 19:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 3:0 "Струмска слава" Радомир
19.08.19 18:00 "Литекс" 1:2 „Пирин"
19.08.19 19:30 "Лудогорец" 2 0:0 "Монтана"
19.08.19 20:00 "ЦСКА 1948" 5:1 "Поморие"

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
24.08.19 18:00 "Струмска слава" Радомир 2:1 "Хебър 1918" Пз
24.08.19 18:00 "Поморие" 0:0 "Лудогорец" 2
24.08.19 18:00 "Септември" (София) 3:2 "Кариана"
24.08.19 19:00 Спартак Варна 1:0 "Локомотив 1929" (София)
24.08.19 20:00 "Монтана" 3:0 "Ботев" (Гълъбово)
25.08.19 19:30 "Литекс" 4:0 "Черноморец" Балчик
25.08.19 20:00 „Пирин" 2:0 "Спартак" (Плевен)
26.08.19 18:00 "Локомотив" ГО 2:3 "ЦСКА 1948"

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
30.08.19 19:30 "Лудогорец" 2 2:2 "Локомотив" ГО
30.08.19 20:00 "ЦСКА 1948" 2:0 "Струмска слава" Радомир
31.08.19 18:00 "Кариана" 1:1 "Литекс"
31.08.19 18:00 "Локомотив 1929" (София) 0:1 "Монтана"
31.08.19 19:00 "Черноморец" Балчик 0:2 „Пирин"
31.08.19 20:00 "Спартак" (Плевен) 0:0 Спартак Варна
31.08.19 20:00 "Ботев" (Гълъбово) 1:0 "Поморие"
02.09.19 20:00 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 0:2 "Септември" (София)

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
14.09.19 17:00 "Поморие" 1:3 "Локомотив 1929" (София)
14.09.19 18:00 "Черноморец" Балчик 1:0 "Кариана"
14.09.19 18:00 "Локомотив" ГО 3:2 "Ботев" (Гълъбово)
14.09.19 19:00 "Монтана" -:- "Спартак" (Плевен)
14.09.19 19:00 „Пирин" 2:2 Спартак Варна
14.09.19 19:30 "Литекс" 1:1 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
15.09.19 17:00 "Струмска слава" Радомир 4:2 "Лудогорец" 2
16.09.19 17:00 "Септември" (София) 4:2 "Хебър 1918" Пз

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
20.09.19 17:00 "Кариана" 2:2 „Пирин"
20.09.19 17:00 "Локомотив 1929" (София) 3:0 "Локомотив" ГО
20.09.19 18:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 1:0 "Черноморец" Балчик
21.09.19 17:00 "Хебър 1918" Пз 1:0 "Литекс"
21.09.19 18:00 "Спартак" (Плевен) 2:1 "Поморие"
21.09.19 18:00 Спартак Варна 1:0 "Монтана"
21.09.19 19:00 "Ботев" (Гълъбово) 2:1 "Струмска слава" Радомир
23.09.19 20:00 "ЦСКА 1948" 5:0 "Септември" (София)

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
28.09.19 17:15 „Пирин" 1:1 "Монтана"
29.09.19 17:00 "Струмска слава" Радомир 0:2 "Локомотив 1929" (София)
29.09.19 17:00 "Поморие" 2:0 Спартак Варна
29.09.19 17:00 "Кариана" 4:1 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
30.09.19 18:00 "Черноморец" Балчик 1:1 "Хебър 1918" Пз
30.09.19 18:00 "Локомотив" ГО 3:0 "Спартак" (Плевен)
01.10.19 17:30 "Литекс" 1:0 "ЦСКА 1948"
10.10.19 16:00 "Септември" (София) 2:2 "Лудогорец" 2

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
05.10.19 16:00 "Лудогорец" 2 0:1 "Литекс"
05.10.19 16:00 "Спартак" (Плевен) 0:1 "Струмска слава" Радомир
05.10.19 17:00 Спартак Варна 0:0 "Локомотив" ГО
05.10.19 17:00 "Монтана" 5:1 "Поморие"
05.10.19 18:00 "Ботев" (Гълъбово) 1:2 "Септември" (София)
06.10.19 16:00 "Хебър 1918" Пз 2:1 "Кариана"
06.10.19 18:00 "ЦСКА 1948" 2:0 "Черноморец" Балчик
07.10.19 19:00 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) 1:0 „Пирин"

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
18.10.19 16:00 "Черноморец" Балчик -:- "Лудогорец" 2
19.10.19 16:00 "Локомотив" ГО -:- "Монтана"
19.10.19 16:00 "Кариана" -:- "ЦСКА 1948"
19.10.19 16:00 "Струмска слава" Радомир -:- Спартак Варна
19.10.19 17:30 "Литекс" -:- "Ботев" (Гълъбово)
19.10.19 17:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) -:- "Хебър 1918" Пз
19.10.19 18:00 „Пирин" -:- "Поморие"
20.10.19 15:00 "Септември" (София) -:- "Локомотив 1929" (София)

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
24.10.19 15:00 "Локомотив 1929" (София) -:- "Литекс"
24.10.19 16:00 "Поморие" -:- "Локомотив" ГО
24.10.19 16:00 "Спартак" (Плевен) -:- "Септември" (София)
24.10.19 16:00 "Хебър 1918" Пз -:- „Пирин"
24.10.19 17:00 "Монтана" -:- "Струмска слава" Радомир
24.10.19 18:00 "Ботев" (Гълъбово) -:- "Черноморец" Балчик
24.10.19 19:00 "ЦСКА 1948" -:- "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
15.11.19 14:30 "Лудогорец" 2 -:- "Кариана"

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
30.10.19 17:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) -:- "Лудогорец" 2
31.10.19 14:30 "Струмска слава" Радомир -:- "Поморие"
31.10.19 15:00 "Черноморец" Балчик -:- "Локомотив 1929" (София)
31.10.19 18:00 „Пирин" -:- "Локомотив" ГО
05.11.19 14:30 "Кариана" -:- "Ботев" (Гълъбово)
05.11.19 14:30 "Хебър 1918" Пз -:- "ЦСКА 1948"
05.11.19 14:30 "Септември" (София) -:- Спартак Варна
05.11.19 16:30 "Литекс" -:- "Спартак" (Плевен)

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
09.11.19 14:30 "Локомотив" ГО -:- "Струмска слава" Радомир
09.11.19 14:30 "Спартак" (Плевен) -:- "Черноморец" Балчик
09.11.19 16:30 "Ботев" (Гълъбово) -:- "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс)
10.11.19 12:15 "Монтана" -:- "Септември" (София)
10.11.19 14:30 "Локомотив 1929" (София) -:- "Кариана"
10.11.19 14:30 Спартак Варна -:- "Литекс"
10.11.19 17:00 "ЦСКА 1948" -:- „Пирин"
11.11.19 14:30 "Лудогорец" 2 -:- "Хебър 1918" Пз

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
23.11.19 14:30 "Септември" (София) -:- "Поморие"
23.11.19 14:30 "Кариана" -:- "Спартак" (Плевен)
23.11.19 14:30 "Черноморец" Балчик -:- Спартак Варна
23.11.19 16:00 „Пирин" -:- "Струмска слава" Радомир
23.11.19 16:30 "Литекс" -:- "Монтана"
23.11.19 16:30 "Нефтохимик Бургас 1962" (Бс) -:- "Локомотив 1929" (София)
24.11.19 12:15 "Хебър 1918" Пз -:- "Ботев" (Гълъбово)
24.11.19 16:00 "ЦСКА 1948" -:- "Лудогорец" 2