Съдийски назначения 11-ти кръг U-15

08 Ноември 2018 11:04
 

10 Ное 2018 г. Събота 10:30 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК Славия U15

ГС:    Борислав Красимиров Ненков    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Янко Запрянов Запрянов         
 
10 Ное 2018 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Добруджа U15 - ПОФК Ботев Вр U15

ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         
 
10 Ное 2018 г. Събота 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Димитър Георгиев Влъчков         
 
10 Ное 2018 г. Събота 12:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Ботев Пд U15

ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Антонио Янчев Костадинов         
 
10 Ное 2018 г. Събота 12:00 ч.
ПФК Черно море U15 - ФК Етър U15

ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Мехмед Сюмер Мехмед    АС2:    Станимир Веселинов Господинов         
 
10 Ное 2018 г. Събота 12:00 ч.
ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Георги Петров Спасов         
 
10 Ное 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Галя Маринова Ечева    АС1:    Йорданка Аврамова Корчева    АС2:    Михаел Николаев Денчев         
 
10 Ное 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Черноморец U15 - ФК Верея U15

ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов
     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Завърши медицинският семинар, организиран от БФС

21 Ноември 2018 14:01
Вицепрезидентът на БФС Михаил Касабов връчи сертификати за участие на медицинските експерти

Решение СТК 21.11.2018

21 Ноември 2018 13:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 21.11.2018 г         -Предвид чл. 14 от „Правилник за договорите и трансферите на футболистите“ на БФС, състезателят Георги Чукалов не може да бъде картотекиран и да му бъдат дадени...

България U19 не успя да се класира за Елитния квалификационен кръг на Евро 2019

20 Ноември 2018 16:26
Българският национален отбор до 19 г. загуби последния си двубой от квалификационна група 13 за Евро 2019 от Гърция U19 с 0:3. Поражението на ст. „Хаджи Димитър“ в Сливен остави младите „лъвчета“ на трето място в крайното класиране след отборите на Гърция и Румъния...

Решителният квалификационен мач на България U19 срещу Гърция на живо в YouTube канала на БФС днес от 14:30 ч.

20 Ноември 2018 11:34
Юношеският национален отбор до 19 години излиза за последния си квалификационен мач в битка за първото място срещу Гърция. Към момента "лъвчетата" са на второ място в класирането в квалификационната група с 4 точки и голова разлика 7-1, а...

Фен-магазинът на България отново отвори врати на стадион "Васил Левски"

19 Ноември 2018 14:48
В деня на двубоя на България със Словения привържениците на националния ни отбор за трети пореден път ще имат възможност да се възползват от новата маркетинговата инициатива на БФС – специалния pop-up магазин непосредствено до сектор Б на стадион „Васил...

Българският футболен съюз ще е домакин на медицински семинар на УЕФА на 20 и 21 ноември

19 Ноември 2018 11:32
Българският футболен съюз ще е домакин на двудневен медицински семинар на УЕФА, организиран с цел допълнителна квалификация на футболни медици и медицински персонал в професионалния ни футбол. Участие в UEFA FDEP – Football Doctor Education programme на 20 и 21 ноември (вторник и сряда) в...

Съдийски назначения 1/4 финали Купа БФС деца - срещи реванш

19 Ноември 2018 11:02
21 Ное 2018 г. Сряда 11:00 ч. ПФК”Лудогорец”Рз - ПФК”Славия”Сф ГС: Красимир Кръстев    АС1: Владимир Йорданов    АС2: Живко Петров 21 Ное 2018 г. Сряда 12:00 ч. ПФК”Локомотив”Пд - ПФК”Левски”Сф ГС: Христо Василев    АС1: Лазар Лазаров  ...

Съдийски назначения 1/4 финали Купа БФС младша възраст - срещи реванш

19 Ноември 2018 11:01
21 Ное 2018 г. Сряда 10:30 ч. ПФК”Черно море”Вн - ПФК”Левски”Сф ГС: Мартин Великов    АС1: Мирослав Симеонов     АС2: Йордан Йорданов 21 Ное 2018 г. Сряда 10:30 ч. ФК”Етър”В.Т. - ПФК”Ботев”Пд ГС: Ивелин Занев     АС1: Мирослав Марков    ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17 - отложени срещи

19 Ноември 2018 11:00
22 Ное 2018 г. Четвъртък 14:00 ч. ПФК Славия U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Борислав Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Петър Милчев Рангелов            22 Ное 2018 г. Четвъртък 14:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ФК...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-19 - отложена среща

19 Ноември 2018 11:00
28 Ное 2018 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Септември U19 - ФК Дунав U19 ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Адриан Тонев Стефанов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.