Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

08 Август 2019 15:00
 

10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров         
 
10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч.
ОФК Пирин Бл U19 - ПФK Левски U19

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Тодор Василев Вуков         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Берое U19 - ФК Царко село U19

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Монтана U19 - ФК Янтра 1919 U19

ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Кристиян Ботев Минков         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ПФК Ботев ПД U19

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Деян Любомиров Войков         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Верея U19

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Васил Асенов Байрактарски    АС2:    Марио Георгиев Данаилов         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Дунав U19 - ПФК Славия U19

ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров         
 
11 Авг 2019 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК Септември U19 - ФК Марек Дп U19

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Андрей Веселинов Горанов
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Победителите в "Купа София" лято 2019 бяха наградени от БФС

25 Август 2019 16:09
Тази неделя националният стадион "Васил Левски" се превърна в арена на емоционалните финални мачове от "Купа София" лято 2019 и награждаването на младите футболисти. Поредното издание на турнира се проведе в рамките на 5 дни и с участието на 48 отбора от 6 възрастови...

Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

23 Август 2019 12:12
Днес в Национална футболна база „Бояна“ бе изтеглен жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България, сезон 2019/2020 г. Първата фаза противопостави клубове от аматьорските нива срещу съперници от Втора професионална лига, а на 1/16-финалите се...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

22 Август 2019 15:01
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Ангел Димитров Величков   24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мариян...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Валери Николов Цветков  ...

Краен срок за заявки за акредитации за предстоящите мачове на България "А"

22 Август 2019 09:50
Българският футболен съюз напомня на представителите на медиите, че крайният срок за подаване на заявки за акредитации за предстоящите два мача на "А" националния отбор - европейската квалификация срещу Англия на стадион "Уембли" на 7 септември и контролата...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-19

21 Август 2019 15:00
22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК Монтана U19 - ФК Царко село U19 ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски            22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Марек Дп...

Жребий за Купа България

21 Август 2019 13:27
На 23.08.2019 г. от 11.00 часа в Национална футболна база Бояна ще се проведе жребият за Втори предварителен кръг на Купа България. Също така ще бъде изтеглен и жребият за 1/16 финал на Купа България, където ще се включат 14-те отбори от Първа лига и 2-та отбора загубили баражите.