За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

15 Август 2019 15:00
 

16 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов       
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
16 Авг 2019 г. Петък 20:30 ч.
ФК Етър - ФК Царско село 2015

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Никола Антонов Попов    
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
17 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Ботев

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков    
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
17 Авг 2019 г. Събота 20:30 ч.
ФК Витоша - ПФК Левски

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Станимир Илков Илков
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов    
СН:    Константин Делов Писков     
 
18 Авг 2019 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ФК Арда

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров      
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
18 Авг 2019 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов    
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
19 Авг 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Дунав

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов   
СН:    Георги Генов Нарлев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Кристина Георгиева...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Даниел Пламенов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч. Локомотив  - Левски                 гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова 14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч. НСА  -  ЛП Суперспорт        ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

12 Септември 2019 15:04
14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Спартак 1919 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-17

12 Септември 2019 15:03
14 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Петър Ивелинов Иванов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Национал U17 ГС:    Радостин Зафиров...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

12 Септември 2019 15:01
14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров   14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Берое U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Боян...

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

12 Септември 2019 15:00
14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Поморие - ФК Локомотив 1929 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев СН:    Илко Мирославов...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

12 Септември 2019 15:00
13 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Димитър Русенов Русев 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев СН:    Кирил Петков Йорданов  ...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-15

10 Септември 2019 15:00
11 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Станислав Руменов Груев   11 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Витоша 13 U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-17

10 Септември 2019 14:59
11 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Петър Веселинов Балтов   11 Сеп 2019 г. Сряда 12:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Васил...