Съдийски назначения 3-ти кръг U-19

21 Август 2019 15:00
 

22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч.
ПФК Монтана U19 - ФК Царко село U19

ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски         
 
22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ФК Марек Дп U19

ГС:    Емил Димитров Георгиев    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Георги Димчев Димов
 
22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч.
ПФК Славия U19 - ПФК Верея U19

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Георги Петров Иванов         
 
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ПФК Берое U19 - ПФК Черно море U19

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Георги Василев Димчев    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов         
 
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ПФК Септември U19 - ПФК Локомотив Пд U19

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Андрей Веселинов Горанов         
 
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ОФК Пирин Бл U19 - ОФК Янтра 2019 U19

ГС:    Красимир Павлов Атанасов    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Добрин Дианов Добринов
 
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Ботев ПД U19

ГС:    Павел Георгиев Цеков    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев         
 
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ФК Дунав U19 - ПФK Левски U19

ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Йордан Митев Йорданов

 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Михаил Касабов награди победителите в 9-тото издание на Купа "София"

23 Февруари 2020 20:16
Изпълняващият длъжността президент на БФС награди първенците в 9-тото издание на най-мащабния детски футболен турнир Купа "София". След изиграването на полуфиналните и финалните мачове от 4-дневния турнир с участието на 96 футболни отбора, на специална церемония в...

Третият младежки турнир "Спортът сплотява" ще се проведе в неделя, 23 февруари, в НФБ "Бояна"

21 Февруари 2020 16:25
Българският футболен съюз и организацията АБВ-Младежи съвместно организират третото издание на турнира "Спортът сплотява". Събитието под надслов "Живей, спортувай, не бъди пасивен" ще се проведе на терените на Национална футболна база "Бояна" в неделя, 23...

НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"

21 Февруари 2020 11:48
За поредна година Българският футболен съюз е партньор на най-мащабния детски футболен турнир в столицата - Купа "София". Терените на Национална футболна база "Бояна" приеха мачовете от възрастови групи набор 2009 и 2010, като стартът на надпреварата бе даден в...

Състав на България U17 за контролните мачове срещу Гърция U17

21 Февруари 2020 11:03
Селекционерът Ангел Стойков обяви групата от футболисти за предстоящите контролни мачове на юношеския национален отбор на България (набор 2003) срещу връстниците им от Гърция. Ето и повиканите играчи: Иван Андонов (Левски), Радостин Георгиев (Берое), Димо Кръстев...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...