За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
 

24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Хебър 1918

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Септември - ФК Кариана

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
24 Авг 2019 г. Събота 19:00 ч.
Спартак Варна - ФК Локомотив 1929

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Мартин Живков Великов
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
24 Авг 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
25 Авг 2019 г. Неделя 19:30 ч.
ФК Литекс - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
25 Авг 2019 г. Неделя 20:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ПФК Спартак Плевен

ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков
СН:    Иво Величков Боев     
 
26 Авг 2019 г. Понеделник 18:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Георги Спасов Славов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Кристина Георгиева...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Даниел Пламенов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч. Локомотив  - Левски                 гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова 14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч. НСА  -  ЛП Суперспорт        ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

12 Септември 2019 15:04
14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Спартак 1919 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-17

12 Септември 2019 15:03
14 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Петър Ивелинов Иванов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Национал U17 ГС:    Радостин Зафиров...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

12 Септември 2019 15:01
14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров   14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Берое U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Боян...

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

12 Септември 2019 15:00
14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Поморие - ФК Локомотив 1929 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев СН:    Илко Мирославов...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

12 Септември 2019 15:00
13 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Димитър Русенов Русев 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев СН:    Кирил Петков Йорданов  ...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-15

10 Септември 2019 15:00
11 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Станислав Руменов Груев   11 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Витоша 13 U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-17

10 Септември 2019 14:59
11 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Петър Веселинов Балтов   11 Сеп 2019 г. Сряда 12:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Васил...