За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
 

24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Хебър 1918

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Септември - ФК Кариана

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
24 Авг 2019 г. Събота 19:00 ч.
Спартак Варна - ФК Локомотив 1929

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Мартин Живков Великов
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
24 Авг 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
25 Авг 2019 г. Неделя 19:30 ч.
ФК Литекс - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
25 Авг 2019 г. Неделя 20:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ПФК Спартак Плевен

ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков
СН:    Иво Величков Боев     
 
26 Авг 2019 г. Понеделник 18:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Георги Спасов Славов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

13 Февруари 2020 14:59
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   15, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Монтана 1921 ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2020 14:44
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 21 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   14, Фев 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Витоша ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

12 Декември 2019 15:00
13, Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Етър - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                     СН:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг U-19 - отложена среща

10 Декември 2019 15:00
12 Дек 2019 г. Четвъртък 14:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

06 Декември 2019 14:59
7 Дек 2019 г. Събота 12:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    ...