За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

09 Септември 2021 11:09
 

11, Сеп 2021 г. Събота 10:30 ч.
ФК Звезденбург U15 - ПОФК Ботев Вр U15
ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев
СН:         
 
11, Сеп 2021 г. Събота 14:00 ч.
Дунав U15 - ФК Спартак 1919 U15
ГС:    Драгомир Колев Димитров    АС1:    Мариян Иванов Щерев    АС2:    Богомила Бончева Николова
СН:         
 
11, Сеп 2021 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Берое U15
ГС:    Росен Минков Караджов    АС1:    Васил Младенов Петров    АС2:    Георги Василев Димчев
СН:         
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч.
ПФК Черно море U15 - ПФК ЦСКА-София U15
ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Жулиен Ивелинов Жеков
СН:         
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Славия U15
ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Цветомир Илиев Цветков
СН:         
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Левски U15 - ФК Локомотив Сф U15
ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Георги Петров Иванов    АС2:    Веселин Пламенов Великов
СН:         
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ФК Национал U15
ГС:    Петър Ламбрев Мечев    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Митко Павлов Катмъров
СН:         
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Септември Сф U15
ГС:    Владимир Димитров Велев    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Павлин Петков Петков
СН:         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига - отложена среща

23 Октомври 2021 15:02
27 октомври 2021 г., сряда, 17:00 ч. ФК Левски Лом 2020 - ЦСКА 1948 II ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев 4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                ...

Съдийски назначения 1/8 финали Купа на България

23 Октомври 2021 14:55
26 октомври 2021 г., вторник, 15:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков          ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:50
24 Окт. 2021 г. Събота 14:30 ч.        гр. Пловдив, ст. "Локомотив" изк. терен „Локомотив“ Пловдив - „Олимпия“    ГС: Петър Мечев         АС1: Ангел Желязков     АС2: Стоян Петров

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:39
24 Окт. 2021 г. Неделя 14:30 ч.       стадион в село Рилци „Пирин АД"  - „Янтра 2013“  ГС: Благой Манов    АС1: Атанас Тимев        АС2: Наско Станоев  

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17

21 Октомври 2021 16:05
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Николай Валериев Сурдов    АС2:    Николай Веселинов Йорданов             24, Окт 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Локомотив Пд U17...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-15

21 Октомври 2021 16:03
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Деян Любомиров Войков             24, Окт 2021 г. Неделя 11:30 ч. ПФК Левски U15 - ФК Национал U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

20 Октомври 2021 15:10
22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч. Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев 4-ТИ:    Васил Петров Минев                 СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

20 Октомври 2021 15:02
22, Окт 2021 г. Петък 17:15 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига - отложена среща

16 Октомври 2021 14:36
19, Окт 2021 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК Пирин АД ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

14 Октомври 2021 15:28
16 Окт. 2021 г. Събота 13:30 ч.        гр. Габрово, ст. "Христо Ботев"    изк. терен „Янтра 2013"  - „Пълдин“  ГС: Илия Семов    АС1: Севастиян Чавдаров        АС2: Виктор Балевски 16 Окт. 2021 г. Събота 15:30 ч.        гр...