Logo
Language:

Съдийски назначения 27-ми кръг U-17

12 Май 2022 14:34
 

14 май 2022 г., събота, 12:00 ч.
ПФК Черно море U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров       
 
14 май 2022 г., събота, 13:00 ч.
ФК Национал - ПФК Славия U17
ГС:    Кристиан Николаев Колев    АС1:    Георги Атанасов Георгиев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов        
 
14 май 2022 г., събота, 13:00 ч.
ПФК ЦСКА София U17 - ФК Хебър U17
ГС:    Едуард Даниел Мечикян    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Драгомир Веселинов Димитров         
 
14 май 2022 г., събота, 15:00 ч.
ФК Етър U17 - ПФК Спартак Пловдив -1947 АД
ГС:    Христо Митков Минчев    АС1:    Димитър Радославов Върбанов    АС2:    Севастиян Пламенов Чавдаров        
 
14 май 2022 г., събота, 15:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Левски U17
ГС:    Стилиян Найденов Димитров    АС1:    Желязко Атанасов Атанасов    АС2:    Ариф Бирол Садула        
 
14 май 2022 г., събота, 15:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ФК Пирин Бл U17
ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Екатерина Маринова Петкова         
 
14 май 2022 г., събота, 15:30 ч.
ФК Розова долина U17 - Спартак 1918 U17
ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Антоан Недков Миленов    АС2:    Никола Трайчов Михайлов         
 
14 май 2022 г., събота, 15:30 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Септември Сф U17
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

19 Май 2022 15:08
26 май 2022 г.,четвъртък, 17:30 ч. ФК “Витоша Бистрица“ Сф - ФК “Локомотив Пловдив 1926“ Пд ГС: Георги Иванов    АС1: Дениз Соколов    АС2: Георги Минев 4-ти съдия: Мариян Гребенчарски СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа АФЛ

19 Май 2022 15:01
25 май 2022 г.,сряда, 17:30 ч. ФК “Дунав“ Рс - ФК “Витоша Бистрица “ Сф ГС: Георги Гинчев    АС1: Илиян Капарашев    АС2: Кристиян Минков 4-ти съдия: Стилиян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Младша възраст

19 Май 2022 14:56
24 май 2022 г.,вторник, 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Ивайло Ненков    АС1: Димитър Русев   АС2: Павлин Михайлов 4-ти съдия: Любима Банова СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

19 Май 2022 14:55
22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Антонио Тодоров Антов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Мартин Викторов Мирчев            22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Ботев Пд U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

19 Май 2022 14:47
22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Александър Ангелов Атанасов            22 май 2022 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Левски U17 - ПФК Черно море U17...

Съдийски назначения 21-ви кръг U-19

19 Май 2022 14:46
21 май 2022 г., събота, 18:00 ч. ОФК Спартак Пл U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Ивайло Павлов Петров    АС2:    Дочо Димитров Михов           21 май 2022 г., събота, 18:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг плейофи Държавно първенство за жени

19 Май 2022 14:33
21 май 2022 г., събота, 17:00 ч.                                                                                                                                 ...

На вниманието на медиите: Програма на медийните активности по време на Конгреса на БФС на 20 май

18 Май 2022 12:54
Българският футболен съюз информира представителите на медиите, че акредитационната процедура за предстоящото Общо събрание на централата на 20 май от 9:30 ч. в х. „Маринела“ в София приключи. Всички акредитирани журналисти ще могат да получат акредитациите си във...

Съдийски назначения 38-ми кръг Втора лига

17 Май 2022 18:18
20 май 2022 г., петък, 16:45 ч. ОФК Янтра 2019 - ПФК Лудогорец 1945 II ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                ...

Съдийски назначения 32-ри кръг Първа лига

17 Май 2022 18:09
20 май 2022 г., петък, 20:00 ч. ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Кънчев...