Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 34-ти кръг Втора лига

01 Юни 2023 17:00
 

4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ФК Етър ВТ - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл - Дунав Русе
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Марица 1921
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Николай Йорданов Колев     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ФК Созопол
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Миньор - ОФК Янтра 2019
ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ОФК Беласица - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Георги Спасов Славов     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ФК Витоша - ФК Крумовград
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
4 юни 2023 г., неделя, 18:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - Ботев Пд II
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

16 Юли 2024 18:00
20 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Пирин 22 АД ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Петър Николаев Михов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:    Антон...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

16 Юли 2024 18:00
19 юли 2024 г., петък, 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Мартин Живков Великов    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения баражи U-15

20 Юни 2024 10:15
26 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч.   ФК„Приказките" Дч    -    ФК„Миньор“Пк  ГС: Димо Димов     АС1: Станимир Трифонов   АС2: Денислав Димитров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.