За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // Женски футбол

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 "НСА" София 4 4 0 0 14 12
2 "ЛП Суперспорт" София 4 3 1 0 10 10
3 "Етър" (Вт) 4 3 0 1 4 9
4 ФК "Пълдин" Пловдив 4 3 0 1 0 9
5 "Енко" Пд 4 2 0 2 2 6
6 "Спортика" Благоевград 4 2 0 2 1 6
7 ФК "Локомотив" Ст.Загора 4 1 1 2 -2 4
8 "Севлиево лейдис" 4 0 1 3 -5 1
9 "Риал" 4 0 1 3 -8 1
10 ЖФК "Варна" 4 0 0 4 -16 0

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
27.10.18 13:00 "Енко" Пд -:- ЖФК "Варна"
27.10.18 14:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "НСА" София
28.10.18 13:00 "Риал" -:- "Севлиево лейдис"
28.10.18 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Етър" (Вт)
28.10.18 14:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "ЛП Суперспорт" София

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
16.09.18 16:30 ФК "Пълдин" Пловдив 2:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
16.09.18 16:30 "Енко" Пд 2:0 "Риал"
16.09.18 16:30 "Спортика" Благоевград 1:4 "НСА" София
16.09.18 16:30 ЖФК "Варна" 0:3 "Етър" (Вт)
16.09.18 17:00 "ЛП Суперспорт" София 0:0 "Севлиево лейдис"

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 14:30 "Севлиево лейдис" 1:2 "Спортика" Благоевград
22.09.18 16:30 "НСА" София 5:0 ФК "Пълдин" Пловдив
23.09.18 14:00 ЖФК "Варна" 1:6 "ЛП Суперспорт" София
23.09.18 16:30 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:0 "Енко" Пд
23.09.18 16:30 "Етър" (Вт) 2:1 "Риал"

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
13.10.18 14:30 "Енко" Пд 1:2 "НСА" София
14.10.18 11:30 "Спортика" Благоевград 7:0 ЖФК "Варна"
14.10.18 14:30 "Риал" 1:1 ФК "Локомотив" Ст.Загора
14.10.18 14:30 ФК "Пълдин" Пловдив 3:1 "Севлиево лейдис"
14.10.18 14:30 "ЛП Суперспорт" София 1:0 "Етър" (Вт)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
20.10.18 14:00 "ЛП Суперспорт" София 4:0 "Спортика" Благоевград
20.10.18 14:00 "НСА" София 7:2 "Риал"
21.10.18 13:00 ЖФК "Варна" 1:2 ФК "Пълдин" Пловдив
21.10.18 14:00 "Етър" (Вт) 1:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
21.10.18 14:00 "Севлиево лейдис" 0:2 "Енко" Пд

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
27.10.18 13:00 "Енко" Пд -:- ЖФК "Варна"
27.10.18 14:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "НСА" София
28.10.18 13:00 "Риал" -:- "Севлиево лейдис"
28.10.18 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Етър" (Вт)
28.10.18 14:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "ЛП Суперспорт" София

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
03.11.18 11:30 "Етър" (Вт) -:- "НСА" София
04.11.18 11:00 ЖФК "Варна" -:- "Риал"
04.11.18 13:30 "Спортика" Благоевград -:- ФК "Пълдин" Пловдив
04.11.18 13:30 "ЛП Суперспорт" София -:- "Енко" Пд
04.11.18 13:30 "Севлиево лейдис" -:- ФК "Локомотив" Ст.Загора

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
10.11.18 13:00 "Риал" -:- "ЛП Суперспорт" София
10.11.18 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Етър" (Вт)
10.11.18 13:00 "Енко" Пд -:- "Спортика" Благоевград
10.11.18 13:00 "НСА" София -:- "Севлиево лейдис"
10.11.18 13:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- ЖФК "Варна"

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
17.11.18 11:30 ЖФК "Варна" -:- "НСА" София
18.11.18 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Енко" Пд
18.11.18 13:00 "ЛП Суперспорт" София -:- ФК "Локомотив" Ст.Загора
18.11.18 13:00 "Етър" (Вт) -:- "Севлиево лейдис"
18.11.18 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Риал"

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
24.11.18 13:00 "Енко" Пд -:- "Етър" (Вт)
24.11.18 13:00 "НСА" София -:- "ЛП Суперспорт" София
25.11.18 12:00 "НСА" София -:- "ЛП Суперспорт" София
25.11.18 13:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "Спортика" Благоевград
25.11.18 13:00 "Риал" -:- ФК "Пълдин" Пловдив