За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // Женски футбол

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ФК "Пълдин" Пловдив 4 3 1 0 10 10
2 "НСА" София 3 3 0 0 21 9
3 "Етър" (Вт) 3 3 0 0 19 9
4 "Локомотив" Ст.Загора 4 3 0 1 14 9
5 "Спортика" Благоевград 3 2 1 0 11 7
6 "Левски Чепинци" 4 1 1 2 -3 4
7 "Севлиево лейдис" 3 1 0 2 -5 3
8 "ЛП Суперспорт" София 2 0 1 1 -2 1
9 "Енко" Пд 2 0 0 2 -10 0
10 "Риал" 4 0 0 4 -22 0
11 "Дунав" Русе 4 0 0 4 -33 0

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
12.10.19 14:30 "Локомотив" Ст.Загора 5:0 "Риал"
12.10.19 14:30 "Етър" (Вт) 12:0 "Дунав" Русе
13.10.19 14:30 "Севлиево лейдис" 1:4 "Левски Чепинци"
13.10.19 14:30 ФК "Пълдин" Пловдив 4:1 "Енко" Пд
15.10.19 16:00 "Спортика" Благоевград -:- "ЛП Суперспорт" София

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
07.09.19 10:30 "Дунав" Русе 1:5 ФК "Пълдин" Пловдив
07.09.19 16:30 "Риал" 0:12 "НСА" София
07.09.19 16:30 "Севлиево лейдис" 2:1 "Локомотив" Ст.Загора
07.09.19 16:30 "Левски Чепинци" 2:2 "Спортика" Благоевград
07.09.19 16:30 "ЛП Суперспорт" София отл. "Енко" Пд

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
14.09.19 14:00 "Локомотив" Ст.Загора 2:0 "Левски Чепинци"
14.09.19 16:00 "НСА" София 3:1 "ЛП Суперспорт" София
14.09.19 16:00 "Етър" (Вт) 3:0 "Севлиево лейдис"
14.09.19 16:00 "Спортика" Благоевград 11:2 "Дунав" Русе
15.09.19 16:00 ФК "Пълдин" Пловдив 3:0 "Риал"

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
21.09.19 14:30 "ЛП Суперспорт" София 0:0 ФК "Пълдин" Пловдив
21.09.19 15:30 "Дунав" Русе 0:8 "Локомотив" Ст.Загора
21.09.19 15:30 "Левски Чепинци" 0:4 "Етър" (Вт)
21.09.19 15:30 "Енко" Пд 0:7 "НСА" София
22.09.19 15:30 "Риал" 2:4 "Спортика" Благоевград

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
12.10.19 14:30 "Локомотив" Ст.Загора 5:0 "Риал"
12.10.19 14:30 "Етър" (Вт) 12:0 "Дунав" Русе
13.10.19 14:30 "Севлиево лейдис" 1:4 "Левски Чепинци"
13.10.19 14:30 ФК "Пълдин" Пловдив 4:1 "Енко" Пд
15.10.19 16:00 "Спортика" Благоевград -:- "ЛП Суперспорт" София

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
19.10.19 12:30 "Енко" Пд -:- "Спортика" Благоевград
19.10.19 14:00 "Дунав" Русе -:- "Севлиево лейдис"
19.10.19 14:00 "НСА" София -:- ФК "Пълдин" Пловдив
19.10.19 14:00 "ЛП Суперспорт" София -:- "Локомотив" Ст.Загора
20.10.19 12:00 "Риал" -:- "Етър" (Вт)

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
26.10.19 14:00 "Локомотив" Ст.Загора -:- "Енко" Пд
26.10.19 14:00 "Севлиево лейдис" -:- "Риал"
26.10.19 14:00 "Етър" (Вт) -:- "ЛП Суперспорт" София
26.10.19 14:00 "Спортика" Благоевград -:- "НСА" София
26.10.19 14:00 "Левски Чепинци" -:- "Дунав" Русе

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
02.11.19 13:30 "НСА" София -:- "Локомотив" Ст.Загора
02.11.19 13:30 "Риал" -:- "Левски Чепинци"
02.11.19 13:30 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Спортика" Благоевград
02.11.19 13:30 "Енко" Пд -:- "Етър" (Вт)
02.11.19 16:30 "ЛП Суперспорт" София -:- "Севлиево лейдис"

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
09.11.19 13:00 "Етър" (Вт) -:- "НСА" София
09.11.19 13:00 "Дунав" Русе -:- "Риал"
09.11.19 13:00 "Локомотив" Ст.Загора -:- ФК "Пълдин" Пловдив
09.11.19 14:30 "Левски Чепинци" -:- "ЛП Суперспорт" София
10.11.19 13:00 "Севлиево лейдис" -:- "Енко" Пд

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
16.11.19 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Локомотив" Ст.Загора
16.11.19 13:00 "ЛП Суперспорт" София -:- "Дунав" Русе
16.11.19 13:00 "НСА" София -:- "Севлиево лейдис"
16.11.19 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Етър" (Вт)
16.11.19 13:00 "Енко" Пд -:- "Левски Чепинци"

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
23.11.19 13:00 "Дунав" Русе -:- "Енко" Пд
23.11.19 13:00 "Етър" (Вт) -:- "Спортика" Благоевград
23.11.19 13:00 "Левски Чепинци" -:- "НСА" София
24.11.19 13:00 "Риал" -:- "ЛП Суперспорт" София
24.11.19 13:00 "Севлиево лейдис" -:- ФК "Пълдин" Пловдив

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
30.11.19 13:00 "Енко" Пд -:- "Риал"
30.11.19 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Севлиево лейдис"
30.11.19 13:00 "НСА" София -:- "Дунав" Русе
30.11.19 13:00 "Локомотив" Ст.Загора -:- "Етър" (Вт)
01.12.19 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Левски Чепинци"