За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // Женски футбол

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 "НСА" София 18 18 0 0 76 54
2 "Спортика" Благоевград 18 13 2 3 24 41
3 "ЛП Суперспорт" София 18 11 2 5 10 35
4 ФК "Пълдин" Пловдив 18 9 3 6 0 30
5 "Етър" (Вт) 18 9 0 9 11 27
6 "Енко" Пд 18 8 3 7 -2 27
7 "Севлиево лейдис" 18 5 6 7 -12 21
8 ФК "Локомотив" Ст.Загора 18 5 3 10 -9 18
9 "Риал" 18 1 2 15 -40 5
10 ЖФК "Варна" 18 0 1 17 -58 1

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
16.06.19 17:00 "Спортика" Благоевград 3:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
16.06.19 17:00 "Етър" (Вт) 3:0 "Енко" Пд
16.06.19 17:00 ФК "Пълдин" Пловдив 3:0 "Риал"
16.06.19 17:00 ЖФК "Варна" 1:2 "Севлиево лейдис"
30.06.19 18:00 "ЛП Суперспорт" София 0:3 "НСА" София

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
16.09.18 16:30 ФК "Пълдин" Пловдив 2:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
16.09.18 16:30 "Енко" Пд 2:0 "Риал"
16.09.18 16:30 "Спортика" Благоевград 1:4 "НСА" София
16.09.18 16:30 ЖФК "Варна" 0:3 "Етър" (Вт)
16.09.18 17:00 "ЛП Суперспорт" София 0:0 "Севлиево лейдис"

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 14:30 "Севлиево лейдис" 1:2 "Спортика" Благоевград
22.09.18 16:30 "НСА" София 5:0 ФК "Пълдин" Пловдив
23.09.18 14:00 ЖФК "Варна" 1:6 "ЛП Суперспорт" София
23.09.18 16:30 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:0 "Енко" Пд
23.09.18 16:30 "Етър" (Вт) 2:1 "Риал"

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
13.10.18 14:30 "Енко" Пд 1:2 "НСА" София
14.10.18 11:30 "Спортика" Благоевград 7:0 ЖФК "Варна"
14.10.18 14:30 "Риал" 1:1 ФК "Локомотив" Ст.Загора
14.10.18 14:30 ФК "Пълдин" Пловдив 3:1 "Севлиево лейдис"
14.10.18 14:30 "ЛП Суперспорт" София 1:0 "Етър" (Вт)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
20.10.18 14:00 "ЛП Суперспорт" София 4:0 "Спортика" Благоевград
20.10.18 14:00 "НСА" София 7:2 "Риал"
21.10.18 13:00 ЖФК "Варна" 1:2 ФК "Пълдин" Пловдив
21.10.18 14:00 "Етър" (Вт) 1:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
21.10.18 14:00 "Севлиево лейдис" 0:2 "Енко" Пд

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
27.10.18 13:00 "Енко" Пд 3:0 ЖФК "Варна"
27.10.18 14:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:6 "НСА" София
28.10.18 13:00 "Риал" 0:3 "Севлиево лейдис"
28.10.18 13:00 "Спортика" Благоевград 2:0 "Етър" (Вт)
27.11.18 16:00 ФК "Пълдин" Пловдив 0:1 "ЛП Суперспорт" София

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
03.11.18 13:30 "Етър" (Вт) 2:5 "НСА" София
04.11.18 11:00 ЖФК "Варна" 4:4 "Риал"
04.11.18 13:30 "Спортика" Благоевград 2:2 ФК "Пълдин" Пловдив
04.11.18 13:30 "ЛП Суперспорт" София 0:2 "Енко" Пд
04.11.18 13:30 "Севлиево лейдис" 0:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
10.11.18 13:00 "Риал" 0:5 "ЛП Суперспорт" София
10.11.18 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив 1:0 "Етър" (Вт)
10.11.18 13:00 "Енко" Пд 2:2 "Спортика" Благоевград
10.11.18 13:00 "НСА" София 6:1 "Севлиево лейдис"
10.11.18 13:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора 3:1 ЖФК "Варна"

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
17.11.18 11:30 ЖФК "Варна" 0:7 "НСА" София
18.11.18 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив 1:1 "Енко" Пд
18.11.18 13:00 "ЛП Суперспорт" София 2:1 ФК "Локомотив" Ст.Загора
18.11.18 13:00 "Етър" (Вт) 2:1 "Севлиево лейдис"
18.11.18 13:00 "Спортика" Благоевград 4:1 "Риал"

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
24.11.18 13:00 "Енко" Пд 1:0 "Етър" (Вт)
24.11.18 13:00 "НСА" София 7:1 "ЛП Суперспорт" София
25.11.18 12:00 "Севлиево лейдис" 3:2 ЖФК "Варна"
25.11.18 13:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:5 "Спортика" Благоевград
25.11.18 13:00 "Риал" 0:1 ФК "Пълдин" Пловдив

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
02.03.19 14:00 "НСА" София 6:0 "Спортика" Благоевград
03.03.19 13:00 "Етър" (Вт) 9:0 ЖФК "Варна"
03.03.19 14:00 "Севлиево лейдис" 0:0 "ЛП Суперспорт" София
03.03.19 14:00 "Риал" 0:2 "Енко" Пд
03.03.19 14:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:2 ФК "Пълдин" Пловдив

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
09.03.19 13:00 "ЛП Суперспорт" София 3:0 ЖФК "Варна"
09.03.19 14:00 ФК "Пълдин" Пловдив 0:4 "НСА" София
09.03.19 14:00 "Енко" Пд 1:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
09.03.19 14:00 "Риал" 0:4 "Етър" (Вт)
09.03.19 14:00 "Спортика" Благоевград 2:1 "Севлиево лейдис"

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
16.03.19 12:00 ЖФК "Варна" 2:4 "Спортика" Благоевград
16.03.19 14:30 "НСА" София 8:0 "Енко" Пд
16.03.19 14:30 "Севлиево лейдис" 1:1 ФК "Пълдин" Пловдив
16.03.19 14:45 ФК "Локомотив" Ст.Загора 6:2 "Риал"
23.06.19 17:30 "Етър" (Вт) 3:0 "ЛП Суперспорт" София

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
23.03.19 12:30 ФК "Пълдин" Пловдив 5:0 ЖФК "Варна"
23.03.19 14:30 "Риал" 2:3 "НСА" София
24.03.19 14:30 "Спортика" Благоевград 4:1 "ЛП Суперспорт" София
24.03.19 14:30 "Енко" Пд 0:0 "Севлиево лейдис"
24.03.19 14:30 ФК "Локомотив" Ст.Загора 3:0 "Етър" (Вт)

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
13.04.19 13:00 ЖФК "Варна" 1:2 "Енко" Пд
13.04.19 15:00 "НСА" София 3:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
13.04.19 15:00 "ЛП Суперспорт" София 3:0 ФК "Пълдин" Пловдив
14.04.19 15:00 "Севлиево лейдис" 1:0 "Риал"
14.04.19 15:00 "Етър" (Вт) 0:4 "Спортика" Благоевград

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
20.04.19 11:30 "Риал" 2:0 ЖФК "Варна"
20.04.19 15:30 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:1 "Севлиево лейдис"
20.04.19 15:30 ФК "Пълдин" Пловдив 1:2 "Спортика" Благоевград
20.04.19 15:30 "Енко" Пд 0:1 "ЛП Суперспорт" София
20.04.19 15:30 "НСА" София 2:1 "Етър" (Вт)

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
01.06.19 16:00 "Спортика" Благоевград 2:1 "Енко" Пд
01.06.19 16:00 "Севлиево лейдис" 0:7 "НСА" София
02.06.19 16:00 "ЛП Суперспорт" София 3:1 "Риал"
02.06.19 16:00 ЖФК "Варна" 1:4 ФК "Локомотив" Ст.Загора
12.06.19 13:00 "Етър" (Вт) 5:2 ФК "Пълдин" Пловдив

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
08.06.19 13:00 "НСА" София 3:0 ЖФК "Варна"
08.06.19 17:00 "Енко" Пд 0:1 ФК "Пълдин" Пловдив
08.06.19 17:00 "Риал" 0:5 "Спортика" Благоевград
09.06.19 17:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1:2 "ЛП Суперспорт" София
09.06.19 17:00 "Севлиево лейдис" 3:2 "Етър" (Вт)

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
16.06.19 17:00 "Спортика" Благоевград 3:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
16.06.19 17:00 "Етър" (Вт) 3:0 "Енко" Пд
16.06.19 17:00 ФК "Пълдин" Пловдив 3:0 "Риал"
16.06.19 17:00 ЖФК "Варна" 1:2 "Севлиево лейдис"
30.06.19 18:00 "ЛП Суперспорт" София 0:3 "НСА" София