За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

14 Октомври 2019 15:00
 

15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч.
ФК“Сокол“Мар - ПФК“Ботев“Пд

ГС: Боян Славков     АС1: Николай Чакъров     АС2: Светослав Енчев 

15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч.
ОФК“Локомотив“Г.О. - ПФК“Славия“Сф

ГС: Стилян Колев     АС1: Владимир Стойчев    АС2: Йордан Йорданов

15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч.
ПФК“Левски“Сф - ПФК“Септември“Сф

ГС: Павел Цеков     АС1: Иван Иванов    АС2: Антонио Костадинов 

15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч.
ФК“Ботев 57“Сф - ПФК“ЦСКА-София“Сф

ГС: Мурад Адем         АС1: Иво Сотиров    АС2: Радостин Бодуров 

15 Окт 2019 г. Вторник 11:00 ч.
ПФК“Берое“СтЗ - ПФК“Лудогорец“Рз

ГС: Димо Димов         АС1: Ивелин Рашев    АС2: Петър Балтов 

15 Окт 2019 г. Вторник 15:00 ч.
ФК“Етър“В.Т. - ПФК“Дунав“Рс

ГС: Милен Въжарски     АС1: Кристиян Минков     АС2: Ренета Димитрова 

15 Окт 2019 г. Вторник 11:00 ч.
ФК“Черноморец“Бс - ПФК“Монтана“Мон

ГС: Валентин Станчев     АС1: Пламен Загоров     АС2: Ангел Величков 

15 Окт 2019 г. Вторник 11:00 ч.
ПФК“Черно море“Вн - ПФК“Локомотив“Пд

ГС: Радостин Шиков    АС1: Никола Тодоров    АС2: Живко Петров 


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Последни решения

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Октомври 2019 15:00
12 Окт 2019 г. Събота 14:30 ч. Етър  - Дунав                                   с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева         АС2: Здравко Николов 13 Окт 2019 г. Неделя 14:00 ч...

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

09 Октомври 2019 15:00
10 Окт 2019 г. Четвъртък 16:00 ч. ПФК Септември - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков СН:    Георги Спасов Славов  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

08 Октомври 2019 15:01
9 Окт 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Павел Георгиев Цеков    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   9 Окт 2019 г. Сряда 11:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Стилиян Найденов...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17

08 Октомври 2019 15:00
9 Окт 2019 г. Сряда 11:00 ч. ФК Национал U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски   9 Окт 2019 г. Сряда 12:00 ч. ПФК Славия U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Васил Петров Минев  ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

03 Октомври 2019 15:00
5 Окт 2019 г. Събота 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - ПФК Левски U15 ГС:    Емил Димитров Георгиев    АС1:    Цветомир Светланов Колев    АС2:    Йордан Митев Йорданов   5 Окт 2019 г. Събота 10:30 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Мартин Живков...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

03 Октомври 2019 15:00
5 Окт 2019 г. Събота 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров   5 Окт 2019 г. Събота 12:30 ч. ПФК Черно море U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Йордан...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

03 Октомври 2019 15:00
5 Окт 2019 г. Събота 16:00 ч. ПФК Лудогорец АД II - ФК Литекс ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев СН:    Йосиф Петров Ронков     ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

03 Октомври 2019 15:00
4 Окт 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Царско село 2015 ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Станислав Тошев Ставров СН:    Деница Павлова Крумова  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-19

02 Октомври 2019 15:00
3 Окт 2019 г. Четвъртък 15:30 ч. ОФК Пирин Бл U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Красимир Павлов Атанасов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров   3 Окт 2019 г. Четвъртък 15:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Септември U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

26 Септември 2019 15:10
28 Сеп 2019 г. Събота 11:30 ч. ФК Витоша 13 U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   29 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Боян Георгиев...