За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

16 Август 2018 11:04
 


17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ПФК Монтана U19 - ФК Янтра 1919 U19 

ГС: Даниел Василев Иванов  АС1: Николай Иванов Михайлов АС2: Славян Драгомиров Добрев  
 
 

17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ФК Нефтохимик Бс U19 - ПФК Черно море U19 

ГС: Димитрина Милчева Милкова  АС1: Динко Иванов Стоянов  АС2: Николай Янков Бахов  
  
 

17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ПФК Славия U19 - ПФК ЦСКА-София U19
 
ГС: Борислав Красимиров Ненков  АС1: Ивайло Миленов Цолов  АС2: Виктор Андриянов Кукуянов  
   
 
  
17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ПФК Септември U19 - ОФК Пирин Бл U19 

ГС: Стоян Панталеев Арсов  АС1: Павлета Веселинова Рашкова  АС2: Андрей Веселинов Горанов  
  
 
  
17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ФК Дунав U19 - ПФK Левски U19 

ГС: Стилян Стоянов Колев  АС1: Александър Христов Апостолов  АС2: Михаел Николаев Денчев  
  
 
  
17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ФК Марек Дп U19 - ПФК Берое U19 

ГС: Марио Антониев Спасов  АС1: Георги Петров Георгиев АС2: Тодор Василев Вуков  
 
  

17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ПФК Локомотив Пд U19 - ОФК Сливен U19 

ГС: Боян Георгиев Славков  АС1: Желязко Димитров Пилатов  АС2: Иван Калоянов Беделев  
 
  

17 Авг 2018 г. Петък 17:30 ч. 
ПФК Лудогорец U19 - ПФК Ботев ПД U19 

ГС: Мартин Живков Великов  АС1: Васил Станчев Тодоров  АС2: Мирела Антонова Иванова   
 
  
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията. 

Последни решения

Съдийски назначения 4-ти кръг Втора лига

16 Август 2018 11:01
18 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч.  ФК Царско село 2015 - ОФК Локомотив Горна Оряховица  ГС: Димитър Димитров Димитров  АС1: Станислав Лазаров Станев  АС2: Юлиян Тошков Тодоров  4-ТИ: Петър Григоров Григоров      СН: Валентин Желев Добрев         18 Авг 2018 г...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

16 Август 2018 11:00
17 Авг 2018 г. Петък 18:30 ч.  ПФК Славия 1913 - ОФК Дунав 2010  ГС: Валентин Станчев Железов   АС1: Станимир Илков Илков   АС2: Мирослав Николаев Желев  4-ТИ: Радослав Петров Гидженов   СН: Евгени Тодоров Геров         17 Авг 2018 г. Петък 20:45 ч.  ПФК Черно...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

09 Август 2018 11:03
11 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч. ПФК Лудогорец U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Александър Христов Апостолов            11 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК...

Съдийски назначения 3-ти кръг Втора лига

09 Август 2018 11:00
11 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч. ФК Кариана - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Владимир Вълков Вълков        АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Ириней Марчев Бодуров 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Първа лига

09 Август 2018 11:00
10 Авг 2018 г. Петък 18:15 ч. ФК Етър - ПФК Черно море ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов        АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев     СН:    Ахмед Яшар Ахмед  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Втора лига

02 Август 2018 11:01
   4 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч.  ФК ЦСКА 1948 - ФК Черноморец Балчик  ГС: Станимир Лозанов Тренчев  АС1: Владимир Ангелов Велев  АС2: Георги Димчев Великов  4-ТИ: Иван Стефанов Иванов      СН: Асен Йорданов Николов         4 Авг 2018 г. Събота 18:00...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига

02 Август 2018 11:00
3 Авг 2018 г. Петък 18:30 ч.  ПФК Ботев - ФК Етър  ГС: Петър Кирилов Костадинов   АС1: Станимир Илков Илков   АС2: Красимир Атанасов Атанасов  4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов   СН: Валери Николов Цветков         3 Авг 2018 г. Петък 20:45 ч.  ФК Верея - ПФК...

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

26 Юли 2018 11:02
27 Юли 2018 г. Петък 18:30 ч. ФК Ботев Гълъбово - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Борислав Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                 СН:  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига

26 Юли 2018 11:00
27 Юли 2018 г. Петък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Верея ГС:    Николай Йорданов Колев          АС1:    Петър Велизаров Митрев        АС2:    Младен Маринчев Маринов 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов     СН:    Кольо Димитров...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

19 Юли 2018 11:00
20 Юли 2018 г. Петък 18:30 ч. ФК Витоша - ОФК Дунав 2010 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Георги Йорданов Дойнов 4-ТИ:    Николай Йорданов Колев     СН:    Кирил Петков Йорданов        20...