За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия // Решения

Решение СТК 05.10.2018

05 Октомври 2018 15:49
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 05.10.2018 г

 

 

 

  • Приема предложената програма за провеждането на 1/8 финал Купа България, както следва:

 

Купа България 1/8 финал

30.10 /вторник/

Дунав Рс

-

Локомотив Пд

17.30

 

 

ЦСКА – София

-

Витоша

19.00

Диема спорт

31.10 /сряда/

Локомотив Сф

-

Септември

14.00

 

 

Струмска слава

-

Черноморец Бч

14.00

 

 

Етър ВТ

-

Верея

18.00

 

 

Черно море

-

Левски

16.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Славия

19.00

Диема спорт

01.11 /четвъртък/

Берое

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма на Първа лига от 13-ти до 20-ти кръг както следва:

Октомври

XIII кръг

26.10 /петък/

Черно море

-

Дунав

17.30

Нова спорт

 

Левски

-

Верея

19.45

Диема спорт

27.10 /събота/

Локомотив Пд

-

Витоша

12.30

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

28.10 /неделя/

Етър

-

Славия

15.00

Диема спорт

 

Септември

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

Ноември

XІV кръг

03.11 /събота/

Дунав

-

Витоша

12.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Септември

-

Верея

17.15

Нова спорт

04.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Черно море

12.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Етър

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

05.11/понеделник/

Берое

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

XV кръг

09.11 /петък/

ЦСКА – София

-

Витоша

17.45

Диема спорт

10.11 /събота/

Ботев Пд

-

Септември

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

15.00

Диема спорт

 

Верея

-

Етър

17.15

Нова спорт

11.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Дунав

12.15

Диема спорт

 

Славия

-

Локомотив Пд

14.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

16.45

Диема спорт

 

XVІ кръг

23.11 /петък/

Витоша

-

Славия

17.30

Диема спорт

24.11 /събота/

Септември

-

Черно море

12.30

Нова спорт

 

Дунав

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

25.11 /неделя/

Етър

-

Ботев Пд

12.30

Диема спорт

 

Берое

-

Верея

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

Декември

XVII кръг

30.11 /петък/

Черно море

-

Етър

17.30

Диема спорт

01.12 /събота/

Верея

-

Локомотив Пд

12.30

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Дунав

17.30

Диема спорт

02.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Септември

12.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Витоша

15.00

Диема спорт

 

Славия

-

ЦСКА – София

17.30

Диема спорт

 

XVIII кръг

04.12 /вторник/

Берое

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

05.12 /сряда/

Етър

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

 

Септември

-

Левски

17.30

Диема спорт

06.12 /четвъртък/

Витоша

-

Верея

12.30

Нова спорт

 

Дунав

-

Славия

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА – София

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

 

XIX кръг

08.12 /събота/

Черно море

-

Локомотив Пд

12.30

Нова спорт

 

Ботев Вр

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Етър

17.30

Диема спорт

09.12 /неделя/

Септември

-

Дунав

12.30

Диема спорт

 

Верея

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Славия

17.30

Диема спорт

10.12/понеделник/

Ботев Пд

-

Витоша

17.30

Диема спорт

 

XX кръг

14.12 /петък/

Славия

-

Верея

17.30

Диема спорт

15.12 /събота/

Витоша

-

Черно море

12.30

Нова спорт

 

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

 

Берое

-

Левски

17.30

Диема спорт

16.12 /неделя/

Етър

-

Септември

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА – София

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

17.12/понеделник/

Дунав

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма на Втора лига от 12-ти до 17-ти кръг както следва:

Октомври

XII кръг 16.00

26.10 /петък/

ЦСКА 1948

-

Поморие

18.30

 

27.10 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Добруджа 1919

 

 

 

Струмска слава

-

Монтана

 

 

 

Пирин Бл

-

Локомотив Сф

 

 

 

Несебър

-

Локомотив ГО

 

 

 

Литекс

-

Черноморец Балч

17.00

 

28.10 /неделя/

Арда Кж

-

Царско село

12.30

Диема спорт

29.10/понеделник/

Кариана

-

Лудогорец ІІ

15.00

 

Ноември

XIII кръг 14.30

02.11 /петък/

Монтана

-

Литекс

17.30

Диема спорт

03.11 /събота/

Локомотив ГО

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Добруджа 1919

-

Кариана

 

 

 

Царско село

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Поморие

-

Арда Кж

 

 

04.11 /неделя/

Локомотив Сф

-

Несебър

 

 

 

Черноморец Балч

-

Пирин Бл

 

 

05.11/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Струмска слава

 

 

 

XIV кръг 14.30

10.11 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Поморие

 

 

 

Кариана

-

Царско село

 

 

 

Струмска слава

-

Добруджа 1919

 

 

 

Пирин Бл

-

Монтана

 

 

 

Несебър

-

Черноморец Балч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

 

 

 

Литекс

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

12.11/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

 

XV кръг 14.30

24.11 /събота/

Локомотив Сф

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

 

 

 

Добруджа 1919

-

Литекс

 

 

 

Царско село

-

Струмска слава

 

 

 

Поморие

-

Кариана

 

 

 

Арда Кж

-

Ботев Гълъбово

 

 

25.11 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Пирин Бл

 

 

26.11/понеделник/

Монтана

-

Несебър

17.30

Диема спорт

 

Декември

XVI кръг 14.30

30.11 /петък/

ЦСКА 1948

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Монтана

-

Локомотив ГО

16.00

 

01.12 /събота/

Добруджа 1919

-

Пирин Бл

 

 

 

Арда Кж

-

Кариана

 

 

 

Поморие

-

Струмска слава

 

 

 

Царско село

-

Литекс

 

 

03.12/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Несебър

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

XVII кръг 14.00

07.12 /петък/

Кариана

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Пирин Бл

-

Царско село

17.30

Диема спорт

08.12 /събота/

Черноморец Балч

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Локомотив Сф

-

Монтана

 

 

 

Несебър

-

Добруджа 1919

 

 

 

Струмска слава

-

Арда Кж

 

 

 

Литекс

-

Поморие

15.00

 

10.12/понеделник/

Локомотив ГО

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата от 13-ти до 20-ти кръг на Първа лига и 13-ти до 17-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 01.10.2018

01 Октомври 2018 14:17
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 01.10.2018 г                  - По искане на Нова Бродкастинг груп и със съгласието на Футбол Про медия, срещата от ХI-ти кръг на Първа професионална лига между отборите на ПФК...

Решение СТК 28.09.2018г.

28 Септември 2018 16:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.09.2018 г            - Със съгласието на двата клуба, срещата от Х-ти кръг на Втора лига между отборите на ФК „Арда“ Кж – ПФК „Лудогорец1945“ II, ще се играе на на 06.10 /събота/2018 г...

Решение СТК 17.09.2018

17 Септември 2018 16:55
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 17.09.2018 г              - Срещата от 1/16 финал за Купа България между отборите на ФК „Атлетик“ Куклен – ПФК „Левски“ Сф, ще се играе по програма на 25.09 /вторник/2018 г от 16.00...

Решение СТК 05.09.2018

05 Септември 2018 18:01
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.09.2018 г       Приема предложената програма за провеждането на 1/16 финал Купа България, както следва:   Купа България 1/16 финал 16.00 часа 25.09 /вторник/ Предст.Югозапад - ...

Решение СТК 23.08.2018

23 Август 2018 13:02
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 23.08.2018 г                Предвид получените резултати от участието на българските отбори в европейските турнири и предложение на националния селекционер, свързано с...

Решение СТК 09.08.2018

09 Август 2018 12:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 09.08.2018 г     Приема предложената програма на Първа лига от 5-ти до 8-ми кръг както следва: ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА  ЛИГА м.Август V кръг 17.08 /петък/ Славия - Дунав 18.30...

Решение СТК 06.08.2018

06 Август 2018 14:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 06.08.2018 г                - Срещата от III-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Локомотив 1929 “ София – ПФК „Лудогорец 1945 II“ Рз, ще се играе на 13.08...

Решение СТК 03.08.2018

03 Август 2018 14:57
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 03.08.2018 г                Предвид получените резултати от участието на българските отбори в европейските турнири се правят следните промени в програмата за 4-ти кръг на Първа...

Решение СТК 27.07.2018

27 Юли 2018 17:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение – 27.07.2018 г     Приема предложената програма за IV ти кръг на Първа лига както следва: ІV кръг Първа лига 10.08 /петък/ Етър - Черно море 18.15 Нова спорт ...

Решение СТК 25.07.2018

25 Юли 2018 12:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   Решение - 25.07.2018 г                        - Срещата от I-ви кръг на Втора професионална лига между отборите на ОФК „Локомотив“ ГО – ПФК „Монтана 1921“, ще се...