За БФС // Отдел спортно-технически // Професионален футбол // Новини

Купа БФС , 1/8 - финали , деца, юн.младша и юн.старша, сезон 2018/2019 г.

12 Октомври 2018 21:36
 

Купа БФС , 1/8 - финали

 

Деца р.2005 г.

1/8 финали, първи срещи:

16 октомври 2018 г., 11.00 ч.

ПФК”Черно море”Вн

-

ПФК”ЦСКА-София”Сф

Корабостроител

16 октомври 2018 г., 14.00 ч.

ФК”Кюстендил”Кн

-

ФК”Дунав”Рс

Осогово

ФК”Векта”Пд

-

ПФК”Славия”Сф

Векта

ПФК”Берое”СтЗ

-

ПОФК”Ботев”Вц

изкуствен терен

ПФК”Ботев”Пд

-

ФК”Спартак1919”Пл

Коматево

ФК”Етър”В.Т.

-

ПФК”Локомотив”Пд

Дебелец

17 октомври, 14.00 ч.

ПФК”Левски”Сф

-

ПФК”Септември”Сф

Г.Аспарухов

ПФК”Лудогорец”Рз

-

ФК”Черноморец”Бс

Гнездо на орли

 

1/8 финали, срещи реванш:

23 октомври, 11.00 ч.

ФК”Спартак1919”Пл

-

ПФК”Ботев”Пд

Бели орли

24 октомври, 11.00 ч.

ПФК”ЦСКА-София”Сф

-

ПФК”Черно море”Вн

Бонсист

24 октомври, 12.00 ч.

ПФК”Локомотив”Пд

-

ФК”Етър”В.Т.

Локомотив

24 октомври, 14.00 ч.

ФК”Дунав”Рс

-

ФК”Кюстендил”Кн

Дунав

ПФК”Славия”Сф

-

ФК”Векта”Пд

Славия

ПФК”Септември”Сф

-

ПФК”Левски”Сф

Герман

ПОФК”Ботев”Вц

-

ПФК”Берое”СтЗ

Хр.Ботев

24 октомври, 14.30 ч.

ФК”Черноморец”Бс

-

ПФК”Лудогорец”Рз

Черноморец

 

Юноши мл.възраст р.2003 г.

1/8 финали, първи срещи

16 октомври, 11.00 ч.

ФК”Спартак”Вн

-

ФК”Царско село”Сф

Локомотив

ПФК”Лудогорец”Рз

-

ФК”Кюстендил”Кн

Гнездо на орли

16 октомври, 14.00 ч.

ФК”Етър”В.Т.

-

ОФК”Бдин”Вд

село.Ресен

ФК”Национал”Сф

-

ПФК”Ботев”Пд

НСА

ПФК”Левски”Сф

-

ПФК”Берое”СтЗ

Г.Аспарухов

ФК”Янтра1919”Гб

-

ПФК”Локомотив”Пд

Васил Априлов

ФК”Черноморец”Бс

-

ПФК”Черно море”Вн

Черноморец

16 октомври, 15.00 ч.

ПФК”Спартак-Пд-1947”Пд

-

ПФК”Септември”Сф

Тодор Диев

 

1/8 финали, срещи реванш:

23 октомври, 11.00 ч.

ФК”Кюстендил”Кн

-

ПФК”Лудогорец”Рз

Осогово

24 октомври, 11.00 ч.

ФК”Царско село”Сф

-

ФК”Спартак”Вн

Царско село

24 октомври, 11.30 ч.

ПФК”Септември”Сф

-

ПФК”Спартак-Пд-1947”Пд

Драгалевци

24 октомври, 14.00 ч.

ОФК”Бдин”Вд

-

ФК”Етър”В.Т.

Градски

ПФК”Ботев”Пд

-

ФК”Национал”Сф

Коматево

ПФК”Берое”СтЗ

-

ПФК”Левски”Сф

изк.терен

ПФК”Черно море”Вн

-

ФК”Черноморец”Бс

Корабостроител

24 октомври, 14.30 ч.

ПФК”Локомотив”Пд

-

ФК”Янтра1919”Гб

Локомотив

 

Юноши старша възраст р.2001 г.

1/8 – финали, първи срещи:

16 октомври, 10.30 ч.

ПФК”Нефтохимик”Бс

-

ФК”Витоша”Бис

Българово

ПФК”Септември”Сф

-

ПФК”Добруджа”Дч

Герман

16 октомври, 11.30 ч.

ПФК”Левски”Сф

-

ПФК”Ботев”Пд

Г.Аспарухов

16 октомври, 12.00 ч.

ФК”Сокол”Мар

-

ФК”Ботев 57”Сф

Марково

16 октомври, 14.00 ч.

ФК”Янтра”Гб

-

ПФК”Черно море”Вн

Хр.Ботев

ПФК”Лудогорец”Рз

-

ПФК”ЦСКА-София”Сф

Гнездо на орли

ОФК”Локомотив”Г.О.

-

ПФК”Берое”СтЗ

Локомотив

17 октомври, 14.00 ч.

ПОФК”Ботев”Вц

-

ФК”Арда 1924”Кж

Хр.Ботев

 

1/8 – финали, срещи реванш:

23 октомври, 10.30 ч.

ФК”Витоша”Бис

-

ПФК”Нефтохимик”Бс

Летище

23 октомври, 14.00 ч.

ПФК”Черно море”Вн -

-

ФК”Янтра”Гб

Корабостроител

ПФК”ЦСКА-София”Сф -

-

ПФК”Лудогорец”Рз

Панчарево

ПФК”Ботев”Пд -

-

ПФК”Левски”Сф

Коматево

ФК”Ботев 57”Сф -

-

ФК”Сокол”Мар

57-у-ще

ПФК”Берое”СтЗ -

-

ОФК”Локомотив”Г.О

Локомотив

ФК”Арда 1924”Кж -

-

ПОФК”Ботев”Вц

Черноочене

31 октомври, 10.30 ч.

ПФК”Добруджа”Дч

-

ПФК”Септември”Сф

Дружба

 

 

Жребий, 1/4-финали, 25.10.2018 г./четвъртък/

Още от професионален футбол

Указание за провеждане на турнира „КУПА БФС” сезон 2018/2019г.

09 Октомври 2018 13:36
УКАЗАНИЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТУРНИРА „КУПА БФС” СЕЗОН 2018/2019г.   ФИНАЛНА ФАЗА   1.Жребий за 1/8-финал за трите възрасти на 12.10.2018г./петък/ от 11:30 часа в сградата на ул”Цар Иван Асен II”№26 2.Система на провеждане: а/ Две срещи на разменено гостуване б/ При равен...

Решение Ап.К. 26.09.2018

27 Септември 2018 14:44
АПЕЛАТИВНА КОМИСИЯ РЕШЕНИЕ № 1 /26.09.2018 г. По жалба на ФК „Локомотив София 1929” гр. София Апелативната комисия след като се запозна с обстоятелствата по жалбата и я разгледа по същество: РЕШИ: Жалбата на ФК „Локомотив София 1929” гр. София е допустима, постъпила е в...

Програма за I кръг на Елитните юношески групи до 19, до 17 и до 15 години

24 Юли 2018 13:10
Днес бе теглен жребият за определяне на програмата в Елитните юношески групи до 19, до 17 години и до 15 години. Първенството при 19-годишните започва на 11-12 август, при 17-годишните на 25-26 август, а шампионатът при 15-годишните започва на 28-29 август.   Елитна юношеска група U19...

Жребий за Елитни юношески групи до 19, до 17 и до 15 години

23 Юли 2018 14:56
 Жребият за Елитни юношески групи до 19, до 17 и до 15 г. ще се проведе на 24.07.2018 г. от 11:30 часа в сградата на "Цар Иван Асен II"№26. ОСТ - ДЮФ

Държавно първенство U-15, родени 2003 г., 1/8-финали,сезон 2017/2018 г.

04 Юни 2018 14:23
1/8 - финали, първи срещи 7 юни, 2018 г. 10.30 ч. ФК”Черноморец ”Бс - ПФК”Локомотив”Пд ст."Черноморец" ПФК”Славия”Сф - ФК”Аристон”Рс ст."Славия" ПФК”Берое”СтЗ - ...

Указание за протичане на държавно първенство, финална фаза, U-15-родени 2003 г., сезон 2017/2018 г.

23 Май 2018 17:33
УКАЗАНИЕ ЗА ПРОТИЧАНЕ НА ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ФИНАЛНА ФАЗА U-15-РОДЕНИ 2003г СЕЗОН 2017/2018г   1.Система на провеждане: а/ Две срещи на разменено гостуване б/ При равен резултат от двете срещи се взимат под внимание головете на чужд терен,а при ново равенство победителят се...

Съдийски назначения 37 кръг Първа лига

23 Май 2018 11:00
  Среща Бараж за участие в Първа лига 24 Май 2018 г. Четвъртък 17:30 ч.  ФК Дунав 2010 - Царско Село  ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Красимир Владимиров Миланов  4-ТИ: Тони Бонев Пандарски ДАС1: Валентин Станчев Железов ДАС2: Неделчо Танчев...

Решение СТК 11.05.2018

11 Май 2018 16:17
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия   11.05.2018 г           - По предложение на Нова Броудкастинг груп и със съгласието на Футбол Про Медия срещата от ХXХV-ти кръг на Първа  професионална лига между отборите на ПФК „Ботев“...

Решение Апелативна комисия

30 Април 2018 12:19
АПЕЛАТИВНА КОМИСИЯ РЕШЕНИЕ По жалба на ФК „Струмска слава 1927” гр. Радомир Апелативната комисия след като се запозна с обстоятелствата по жалбата и я разгледа по същество: РЕШИ: Жалбата на ФК „Струмска слава 1927“ гр. Радомир е допустима, постъпила е в срок в...

Решение ДК 09.03.2018

09 Март 2018 13:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  09.03.2018 г.   24-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 30 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...