За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // U17

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК "Ботев" Пд 15 13 2 0 48 41
2 ПФК "Септември" Сф 15 13 0 2 34 39
3 ПФК "Левски" Сф 15 12 2 1 40 38
4 ПФК ЦСКА-София 15 11 1 3 30 34
5 ПФК "Славия" Сф 15 10 1 4 16 31
6 ПФК "Лудогорец" Рз 15 8 4 3 19 28
7 ПФК "Черно море" Вн 15 8 1 6 14 25
8 ПФК "Берое" СтЗ 15 7 2 6 0 23
9 ФК "Витоша" Бистрица 15 5 3 7 -26 18
10 ФК "Сокол" Марково 15 5 1 9 -20 16
11 ПФК "Локомотив" Пд 15 3 3 9 -8 12
12 ФК "Левски-Раковски" Сф 15 2 6 7 -15 12
13 ФК "Дунав" Русе 15 2 3 10 -21 9
14 ФК "Етър" (Вт) 15 1 4 10 -19 7
15 ПОФК "Ботев" Враца 15 1 2 12 -42 5
16 ПФК "Монтана" Монтана 15 1 1 13 -50 4

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
23.02.19 13:00 ПФК "Берое" СтЗ -:- ПФК "Ботев" Пд
23.02.19 14:00 ПФК "Левски" Сф -:- ПФК "Локомотив" Пд
23.02.19 14:00 ПФК "Славия" Сф -:- ФК "Етър" (Вт)
23.02.19 14:00 ПФК ЦСКА-София -:- ФК "Левски-Раковски" Сф
23.02.19 15:00 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ПОФК "Ботев" Враца
24.02.19 13:30 ПФК "Монтана" Монтана -:- ФК "Витоша" Бистрица
24.02.19 13:30 ФК "Сокол" Марково -:- ФК "Дунав" Русе
25.02.19 12:00 ПФК "Черно море" Вн -:- ПФК "Септември" Сф

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
28.08.18 10:00 ПФК "Септември" Сф 3:2 ПФК "Черно море" Вн
28.08.18 10:30 ФК "Дунав" Русе 1:0 ФК "Сокол" Марково
28.08.18 12:00 ПОФК "Ботев" Враца 0:3 ПФК "Лудогорец" Рз
28.08.18 17:00 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ПФК "Берое" СтЗ
28.08.18 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 1:1 ПФК "Левски" Сф
28.08.18 17:30 ФК "Витоша" Бистрица 2:1 ПФК "Монтана" Монтана
28.08.18 17:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:2 ПФК ЦСКА-София
12.09.18 17:00 ФК "Етър" (Вт) 0:2 ПФК "Славия" Сф

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
09.09.18 11:00 ПФК "Черно море" Вн 7:2 ФК "Левски-Раковски" Сф
09.09.18 17:00 ПФК "Берое" СтЗ 4:1 ПОФК "Ботев" Враца
09.09.18 17:00 ПФК ЦСКА-София 6:1 ФК "Витоша" Бистрица
09.09.18 17:00 ПФК "Славия" Сф 6:0 ПФК "Монтана" Монтана
09.09.18 17:00 ФК "Сокол" Марково 1:1 ПФК "Локомотив" Пд
09.09.18 17:00 ПФК "Левски" Сф 0:3 ПФК "Септември" Сф
09.09.18 17:00 ПФК "Лудогорец" Рз 7:1 ФК "Дунав" Русе
09.09.18 17:00 ФК "Етър" (Вт) 1:8 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
15.09.18 17:00 ПФК "Ботев" Пд 3:1 ПФК "Славия" Сф
16.09.18 10:30 ФК "Дунав" Русе 1:2 ПФК "Берое" СтЗ
16.09.18 10:30 ФК "Витоша" Бистрица 0:2 ПФК "Черно море" Вн
16.09.18 12:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:4 ПФК "Лудогорец" Рз
16.09.18 17:00 ПФК "Монтана" Монтана 0:8 ПФК ЦСКА-София
16.09.18 17:00 ПФК "Септември" Сф 3:2 ФК "Сокол" Марково
16.09.18 17:00 ПОФК "Ботев" Враца 1:0 ФК "Етър" (Вт)
16.09.18 17:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:5 ПФК "Левски" Сф

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 13:30 ПФК "Ботев" Пд 7:0 ПОФК "Ботев" Враца
22.09.18 14:30 ФК "Етър" (Вт) 2:2 ФК "Дунав" Русе
23.09.18 10:30 ПФК "Черно море" Вн 5:2 ПФК "Монтана" Монтана
23.09.18 12:00 ПФК "Лудогорец" Рз 3:5 ПФК "Септември" Сф
23.09.18 13:30 ПФК "Берое" СтЗ 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
23.09.18 16:00 ФК "Сокол" Марково 2:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
23.09.18 16:00 ПФК "Славия" Сф 0:2 ПФК ЦСКА-София
23.09.18 16:00 ПФК "Левски" Сф 10:0 ФК "Витоша" Бистрица

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
29.09.18 10:30 ФК "Дунав" Русе 0:2 ПФК "Ботев" Пд
29.09.18 10:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 1:1 ПФК "Лудогорец" Рз
29.09.18 15:30 ПФК "Монтана" Монтана 0:2 ПФК "Левски" Сф
30.09.18 11:00 ПФК "Септември" Сф 5:0 ПФК "Берое" СтЗ
30.09.18 13:30 ПОФК "Ботев" Враца 0:1 ПФК "Славия" Сф
30.09.18 13:30 ПФК ЦСКА-София 5:1 ПФК "Черно море" Вн
30.09.18 13:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ФК "Етър" (Вт)
30.09.18 15:30 ФК "Витоша" Бистрица 1:2 ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
06.10.18 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз 1:1 ФК "Витоша" Бистрица
06.10.18 12:00 ФК "Етър" (Вт) 1:3 ПФК "Септември" Сф
06.10.18 13:30 ПФК "Берое" СтЗ 4:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
06.10.18 15:30 ПОФК "Ботев" Враца 0:0 ФК "Дунав" Русе
07.10.18 13:30 ПФК "Славия" Сф 2:1 ПФК "Черно море" Вн
07.10.18 15:30 ФК "Сокол" Марково 4:1 ПФК "Монтана" Монтана
09.10.18 11:00 ПФК "Ботев" Пд 4:2 ПФК "Локомотив" Пд
09.10.18 15:30 ПФК "Левски" Сф 3:2 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
14.10.18 10:30 ПФК "Монтана" Монтана 0:6 ПФК "Лудогорец" Рз
14.10.18 10:30 ФК "Дунав" Русе 0:2 ПФК "Славия" Сф
14.10.18 11:00 ПФК "Септември" Сф 1:4 ПФК "Ботев" Пд
14.10.18 13:30 ПФК "Черно море" Вн 1:3 ПФК "Левски" Сф
14.10.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 4:0 ПОФК "Ботев" Враца
14.10.18 15:30 ФК "Витоша" Бистрица 1:5 ПФК "Берое" СтЗ
14.10.18 15:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:0 ФК "Етър" (Вт)
14.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София 6:1 ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
21.10.18 10:30 ФК "Дунав" Русе 0:1 ПФК "Локомотив" Пд
21.10.18 10:30 ФК "Сокол" Марково 2:3 ПФК "Черно море" Вн
21.10.18 13:30 ПФК "Лудогорец" Рз 1:1 ПФК ЦСКА-София
21.10.18 15:30 ФК "Етър" (Вт) 1:2 ФК "Витоша" Бистрица
21.10.18 15:30 ПФК "Берое" СтЗ 1:0 ПФК "Монтана" Монтана
22.11.18 14:00 ПФК "Ботев" Пд 1:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
22.11.18 14:00 ПОФК "Ботев" Враца 1:3 ПФК "Септември" Сф
22.11.18 14:00 ПФК "Славия" Сф 1:3 ПФК "Левски" Сф

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
02.11.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:2 ПФК "Славия" Сф
03.11.18 14:00 ПФК "Левски" Сф 6:0 ФК "Сокол" Марково
03.11.18 14:00 ПФК ЦСКА-София 5:1 ПФК "Берое" СтЗ
03.11.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 7:1 ФК "Дунав" Русе
03.11.18 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 2:0 ПОФК "Ботев" Враца
03.11.18 14:00 ПФК "Монтана" Монтана 0:6 ФК "Етър" (Вт)
03.11.18 14:00 ПФК "Черно море" Вн 0:1 ПФК "Лудогорец" Рз
03.11.18 14:00 ФК "Витоша" Бистрица 0:7 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
06.11.18 14:00 ПФК "Славия" Сф 8:0 ФК "Сокол" Марково
07.11.18 11:00 ФК "Дунав" Русе 1:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
07.11.18 13:30 ФК "Етър" (Вт) 0:2 ПФК ЦСКА-София
07.11.18 13:30 ПФК "Лудогорец" Рз 2:3 ПФК "Левски" Сф
07.11.18 14:00 ПФК "Ботев" Пд 6:0 ПФК "Монтана" Монтана
07.11.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:2 ПФК "Септември" Сф
07.11.18 14:00 ПОФК "Ботев" Враца 0:1 ФК "Витоша" Бистрица
07.11.18 14:30 ПФК "Берое" СтЗ 3:3 ПФК "Черно море" Вн

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
10.11.18 11:00 ФК "Сокол" Марково 0:1 ПФК "Лудогорец" Рз
10.11.18 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 1:1 ПФК "Локомотив" Пд
10.11.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 0:2 ПФК "Славия" Сф
10.11.18 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:4 ПФК "Ботев" Пд
10.11.18 14:00 ПФК "Монтана" Монтана 3:3 ПОФК "Ботев" Враца
10.11.18 14:00 ПФК "Левски" Сф 2:0 ПФК "Берое" СтЗ
10.11.18 14:00 ФК "Витоша" Бистрица 2:1 ФК "Дунав" Русе
10.11.18 14:00 ПФК "Черно море" Вн 4:1 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
14.11.18 13:30 ПФК "Славия" Сф 1:4 ПФК "Лудогорец" Рз
14.11.18 13:30 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ПФК "Черно море" Вн
14.11.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:2 ФК "Витоша" Бистрица
14.11.18 14:00 ФК "Етър" (Вт) 0:4 ПФК "Левски" Сф
14.11.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 3:2 ФК "Левски-Раковски" Сф
14.11.18 14:00 ПОФК "Ботев" Враца 0:3 ПФК ЦСКА-София
14.11.18 14:00 ПФК "Берое" СтЗ 2:1 ФК "Сокол" Марково
14.11.18 14:00 ФК "Дунав" Русе 3:1 ПФК "Монтана" Монтана

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
18.11.18 13:30 ПФК "Лудогорец" Рз 2:1 ПФК "Берое" СтЗ
18.11.18 13:30 ПФК "Черно море" Вн 6:0 ПОФК "Ботев" Враца
18.11.18 14:00 ПФК ЦСКА-София 3:1 ФК "Дунав" Русе
18.11.18 14:00 ФК "Сокол" Марково 1:0 ФК "Етър" (Вт)
18.11.18 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:1 ПФК "Славия" Сф
18.11.18 14:00 ПФК "Монтана" Монтана 3:2 ПФК "Локомотив" Пд
18.11.18 14:00 ФК "Витоша" Бистрица 1:4 ПФК "Септември" Сф
18.11.18 14:00 ПФК "Левски" Сф 2:2 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
23.11.18 14:00 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ПФК "Лудогорец" Рз
25.11.18 14:00 ПФК "Славия" Сф 2:1 ПФК "Берое" СтЗ
25.11.18 14:00 ФК "Дунав" Русе 3:5 ПФК "Черно море" Вн
25.11.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 6:0 ПФК "Монтана" Монтана
25.11.18 14:00 ПОФК "Ботев" Враца 1:8 ПФК "Левски" Сф
25.11.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:2 ПФК ЦСКА-София
25.11.18 14:00 ПФК "Ботев" Пд 6:0 ФК "Сокол" Марково
25.11.18 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:0 ФК "Витоша" Бистрица

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
01.12.18 14:00 ПФК "Монтана" Монтана 1:2 ФК "Левски-Раковски" Сф
01.12.18 14:00 ФК "Витоша" Бистрица 2:2 ПФК "Славия" Сф
01.12.18 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:6 ПФК "Септември" Сф
02.12.18 13:30 ПФК "Черно море" Вн 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
02.12.18 13:30 ПФК "Лудогорец" Рз 0:1 ПФК "Ботев" Пд
02.12.18 14:00 ПФК "Левски" Сф 2:1 ФК "Дунав" Русе
02.12.18 14:00 ПФК "Берое" СтЗ 1:1 ФК "Етър" (Вт)
02.12.18 14:00 ФК "Сокол" Марково 5:1 ПОФК "Ботев" Враца

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
23.02.19 13:00 ПФК "Берое" СтЗ -:- ПФК "Ботев" Пд
23.02.19 14:00 ПФК "Левски" Сф -:- ПФК "Локомотив" Пд
23.02.19 14:00 ПФК "Славия" Сф -:- ФК "Етър" (Вт)
23.02.19 14:00 ПФК ЦСКА-София -:- ФК "Левски-Раковски" Сф
23.02.19 15:00 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ПОФК "Ботев" Враца
24.02.19 13:30 ПФК "Монтана" Монтана -:- ФК "Витоша" Бистрица
24.02.19 13:30 ФК "Сокол" Марково -:- ФК "Дунав" Русе
25.02.19 12:00 ПФК "Черно море" Вн -:- ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
02.03.19 10:00 ФК "Дунав" Русе -:- ПФК "Лудогорец" Рз
02.03.19 11:00 ФК "Левски-Раковски" Сф -:- ПФК "Черно море" Вн
02.03.19 12:30 ПФК "Ботев" Пд -:- ФК "Етър" (Вт)
02.03.19 13:30 ФК "Витоша" Бистрица -:- ПФК ЦСКА-София
02.03.19 13:30 ПОФК "Ботев" Враца -:- ПФК "Берое" СтЗ
02.03.19 14:00 ПФК "Септември" Сф -:- ПФК "Левски" Сф
03.03.19 13:30 ПФК "Монтана" Монтана -:- ПФК "Славия" Сф
03.03.19 14:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
06.03.19 11:00 ПФК "Черно море" Вн -:- ФК "Витоша" Бистрица
06.03.19 12:30 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ПФК "Локомотив" Пд
06.03.19 13:30 ФК "Сокол" Марково -:- ПФК "Септември" Сф
06.03.19 13:30 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Монтана" Монтана
06.03.19 14:00 ФК "Етър" (Вт) -:- ПОФК "Ботев" Враца
06.03.19 14:00 ПФК "Славия" Сф -:- ПФК "Ботев" Пд
06.03.19 14:00 ПФК "Берое" СтЗ -:- ФК "Дунав" Русе
06.03.19 14:00 ПФК "Левски" Сф -:- ФК "Левски-Раковски" Сф

Програма кръг 19

Дата Час Домакин   Гост
10.03.19 11:00 ПФК "Монтана" Монтана -:- ПФК "Черно море" Вн
10.03.19 11:30 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Славия" Сф
10.03.19 13:30 ПФК "Септември" Сф -:- ПФК "Лудогорец" Рз
10.03.19 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф -:- ФК "Сокол" Марково
10.03.19 14:00 ФК "Витоша" Бистрица -:- ПФК "Левски" Сф
10.03.19 14:00 ФК "Дунав" Русе -:- ФК "Етър" (Вт)
10.03.19 14:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ПФК "Берое" СтЗ
10.03.19 15:00 ПОФК "Ботев" Враца -:- ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 20

Дата Час Домакин   Гост
16.03.19 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ФК "Левски-Раковски" Сф
16.03.19 12:00 ПФК "Ботев" Пд -:- ФК "Дунав" Русе
16.03.19 13:30 ПФК "Черно море" Вн -:- ПФК ЦСКА-София
16.03.19 14:00 ПФК "Берое" СтЗ -:- ПФК "Септември" Сф
16.03.19 14:00 ФК "Етър" (Вт) -:- ПФК "Локомотив" Пд
16.03.19 14:00 ФК "Сокол" Марково -:- ФК "Витоша" Бистрица
16.03.19 14:00 ПФК "Славия" Сф -:- ПОФК "Ботев" Враца
16.03.19 14:00 ПФК "Левски" Сф -:- ПФК "Монтана" Монтана