За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // U19

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК "Септември" Сф 15 11 3 1 31 36
2 ПФК "Черно море" 15 11 3 1 44 36
3 ПФК "Лудогорец" 15 10 3 2 20 33
4 ПФК ЦСКА-София 15 9 4 2 20 31
5 ПФК "Ботев" Пд 15 9 2 4 18 29
6 ПФК "Берое" 15 8 3 4 25 27
7 ПФК "Славия" 15 7 4 4 23 25
8 ПФК "Левски" 15 8 0 7 17 24
9 ОФК "Пирин" Бг 15 7 1 7 1 22
10 ПФК "Монтана" 15 6 2 7 -3 20
11 ПФК "Локомотив" Пд 15 6 2 7 7 20
12 ПФК "Нефтохимик" Бс 15 2 5 8 -22 11
13 ФК ”Янтра 1919” Гб 15 3 2 10 -34 11
14 ФК "Дунав" Русе 15 2 2 11 -27 8
15 ФК "Марек" Дупница 15 2 0 13 -45 6
16 ОФК "Сливен" 15 1 0 14 -75 3

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
01.12.18 14:00 ПФК "Черно море" 5:0 ПФК "Монтана"
02.12.18 14:00 ПФК "Славия" 4:3 ПФК "Левски"
02.12.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:3 ПФК "Лудогорец"
02.12.18 14:00 ФК "Дунав" Русе 0:1 ОФК "Сливен"
02.12.18 14:00 ФК "Марек" Дупница 0:2 ПФК "Ботев" Пд
02.12.18 14:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 3:3 ОФК "Пирин" Бг
02.12.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Берое"
02.12.18 14:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:3 ПФК ЦСКА-София

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
11.08.18 18:00 ПФК "Лудогорец" 2:0 ПФК "Монтана"
11.08.18 18:00 ПФК "Черно море" 5:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
11.08.18 18:00 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Нефтохимик" Бс
11.08.18 18:00 ПФК "Левски" 0:4 ПФК "Септември" Сф
12.08.18 18:00 ПФК "Берое" 0:0 ФК "Дунав" Русе
12.08.18 18:00 ОФК "Сливен" 1:2 ФК "Марек" Дупница
12.08.18 18:00 ПФК "Ботев" Пд 4:1 ПФК "Локомотив" Пд
12.08.18 18:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Славия"

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
17.08.18 17:30 ПФК "Лудогорец" 2:1 ПФК "Ботев" Пд
17.08.18 17:30 ФК "Марек" Дупница 1:4 ПФК "Берое"
17.08.18 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 8:2 ОФК "Сливен"
17.08.18 17:30 ПФК "Септември" Сф 3:0 ОФК "Пирин" Бг
17.08.18 17:30 ФК "Дунав" Русе 0:3 ПФК "Левски"
17.08.18 17:30 ПФК "Славия" 3:0 ПФК ЦСКА-София
17.08.18 17:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 0:2 ПФК "Черно море"
17.08.18 17:30 ПФК "Монтана" 4:0 ФК ”Янтра 1919” Гб

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
24.08.18 17:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
24.08.18 17:30 ПФК "Левски" 7:1 ФК "Марек" Дупница
24.08.18 17:30 ПФК "Берое" 1:2 ПФК "Локомотив" Пд
24.08.18 17:30 ПФК ЦСКА-София 0:1 ПФК "Септември" Сф
24.08.18 17:30 ОФК "Пирин" Бг 1:0 ФК "Дунав" Русе
24.08.18 17:30 ОФК "Сливен" 0:4 ПФК "Лудогорец"
26.08.18 17:30 ПФК "Черно море" 3:0 ПФК "Славия"
27.08.18 17:30 ПФК "Ботев" Пд 2:0 ПФК "Монтана"

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
30.08.18 17:30 ПФК "Лудогорец" 1:0 ПФК "Берое"
31.08.18 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 0:1 ПФК "Левски"
31.08.18 17:30 ПФК "Септември" Сф 3:2 ПФК "Черно море"
31.08.18 17:30 ПФК "Славия" 6:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
31.08.18 17:30 ПФК "Монтана" 5:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
31.08.18 17:30 ФК "Марек" Дупница 2:4 ОФК "Пирин" Бг
31.08.18 17:30 ПФК "Ботев" Пд 5:1 ОФК "Сливен"
31.08.18 17:30 ФК "Дунав" Русе 1:3 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
12.09.18 17:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 2:2 ПФК "Славия"
12.09.18 17:00 ПФК "Берое" 2:1 ПФК "Ботев" Пд
12.09.18 17:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:0 ПФК "Септември" Сф
12.09.18 17:00 ОФК "Сливен" 0:3 ПФК "Монтана"
12.09.18 17:00 ПФК "Черно море" 4:0 ФК "Дунав" Русе
12.09.18 17:00 ОФК "Пирин" Бг 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
12.09.18 17:00 ПФК "Левски" 1:3 ПФК "Лудогорец"
19.09.18 17:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ФК "Марек" Дупница

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
15.09.18 17:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София
16.09.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 3:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
16.09.18 17:00 ПФК "Лудогорец" 0:1 ОФК "Пирин" Бг
16.09.18 17:00 ОФК "Сливен" 0:14 ПФК "Берое"
16.09.18 17:00 ФК "Марек" Дупница 0:7 ПФК "Черно море"
16.09.18 17:00 ПФК "Ботев" Пд 2:1 ПФК "Левски"
16.09.18 17:00 ФК "Дунав" Русе 1:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
18.09.18 17:00 ПФК "Монтана" 1:1 ПФК "Славия"

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 16:00 ПФК "Левски" 7:1 ОФК "Сливен"
22.09.18 16:00 ПФК "Берое" 4:1 ПФК "Монтана"
22.09.18 16:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Ботев" Пд
22.09.18 16:00 ПФК ЦСКА-София 0:0 ПФК "Лудогорец"
23.09.18 16:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 1:0 ФК "Дунав" Русе
23.09.18 16:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 4:1 ФК "Марек" Дупница
23.09.18 16:00 ПФК "Черно море" 5:0 ПФК "Локомотив" Пд
24.09.18 16:00 ПФК "Славия" 0:2 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
28.09.18 15:30 ОФК "Сливен" 1:2 ОФК "Пирин" Бг
28.09.18 15:30 ФК "Дунав" Русе 1:0 ПФК "Славия"
28.09.18 15:30 ФК "Марек" Дупница 2:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
28.09.18 15:30 ПФК "Ботев" Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София
28.09.18 15:30 ПФК "Берое" 2:1 ПФК "Левски"
28.09.18 15:30 ПФК "Лудогорец" 1:1 ПФК "Черно море"
28.09.18 15:30 ПФК "Локомотив" Пд 5:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
21.11.18 14:00 ПФК "Монтана" 2:2 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
03.10.18 15:30 ПФК "Левски" 3:1 ПФК "Монтана"
03.10.18 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:1 ПФК "Лудогорец"
03.10.18 15:30 ПФК "Славия" 5:0 ФК "Марек" Дупница
03.10.18 15:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 2:2 ПФК "Локомотив" Пд
03.10.18 15:30 ПФК "Черно море" 1:1 ПФК "Ботев" Пд
03.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София 7:1 ОФК "Сливен"
03.10.18 15:30 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Берое"
28.11.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 12:0 ФК "Дунав" Русе

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
07.10.18 14:00 ПФК "Левски" 3:1 ОФК "Пирин" Бг
07.10.18 15:30 ПФК "Лудогорец" 5:2 ПФК "Нефтохимик" Бс
07.10.18 15:30 ПФК "Берое" 0:0 ПФК ЦСКА-София
07.10.18 15:30 ПФК "Ботев" Пд 7:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
07.10.18 15:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ПФК "Славия"
08.10.18 15:30 ПФК "Монтана" 1:0 ФК "Дунав" Русе
08.10.18 15:30 ФК "Марек" Дупница 1:4 ПФК "Септември" Сф
12.10.18 15:30 ОФК "Сливен" 0:8 ПФК "Черно море"

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
19.10.18 15:30 ПФК "Черно море" 3:1 ПФК "Берое"
19.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София 4:1 ПФК "Левски"
19.10.18 15:30 ПФК "Славия" 2:1 ПФК "Лудогорец"
19.10.18 15:30 ОФК "Пирин" Бг 2:1 ПФК "Монтана"
19.10.18 15:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 1:2 ПФК "Ботев" Пд
19.10.18 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 3:0 ОФК "Сливен"
19.10.18 15:30 ФК "Дунав" Русе 1:0 ФК "Марек" Дупница
19.10.18 15:30 ПФК "Септември" Сф 1:1 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
28.10.18 15:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК ЦСКА-София
28.10.18 15:00 ОФК "Сливен" 1:5 ПФК "Нефтохимик" Бс
28.10.18 15:00 ПФК "Монтана" 3:2 ФК "Марек" Дупница
28.10.18 15:00 ПФК "Ботев" Пд 0:0 ПФК "Славия"
28.10.18 15:00 ПФК "Левски" 1:3 ПФК "Черно море"
28.10.18 15:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ФК "Дунав" Русе
28.10.18 15:00 ПФК "Берое" 6:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
28.10.18 15:00 ПФК "Лудогорец" 2:0 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
04.11.18 14:30 ФК "Дунав" Русе 0:0 ПФК "Лудогорец"
04.11.18 14:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:1 ПФК "Левски"
04.11.18 14:30 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Ботев" Пд
04.11.18 14:30 ПФК "Черно море" 2:0 ОФК "Пирин" Бг
04.11.18 14:30 ПФК "Славия" 15:1 ОФК "Сливен"
04.11.18 14:30 ПФК ЦСКА-София 3:0 ПФК "Монтана"
04.11.18 14:30 ФК "Марек" Дупница 0:7 ПФК "Локомотив" Пд
04.11.18 14:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 0:1 ПФК "Берое"

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
24.11.18 14:00 ПФК "Монтана" 2:1 ПФК "Локомотив" Пд
24.11.18 14:00 ОФК "Сливен" 3:5 ПФК "Септември" Сф
24.11.18 14:00 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ФК "Дунав" Русе
24.11.18 14:00 ОФК "Пирин" Бг 5:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
24.11.18 14:00 ПФК "Берое" 3:3 ПФК "Славия"
24.11.18 14:00 ПФК "Левски" 10:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
24.11.18 14:00 ПФК "Лудогорец" 4:0 ФК "Марек" Дупница
24.11.18 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Черно море"

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
01.12.18 14:00 ПФК "Черно море" 5:0 ПФК "Монтана"
02.12.18 14:00 ПФК "Славия" 4:3 ПФК "Левски"
02.12.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:3 ПФК "Лудогорец"
02.12.18 14:00 ФК "Дунав" Русе 0:1 ОФК "Сливен"
02.12.18 14:00 ФК "Марек" Дупница 0:2 ПФК "Ботев" Пд
02.12.18 14:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 3:3 ОФК "Пирин" Бг
02.12.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Берое"
02.12.18 14:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:3 ПФК ЦСКА-София