Grassroots // Жени и девойки // Резултати

Класиране

Отбор С. П. Р. З. Г.Р. Т.
1 НСА 11 11 0 0 54 33
2 Локомотив Пд 11 10 0 1 51 30
3 Етър ВТ 10 8 1 1 49 25
4 Локомотив Ст Загора 11 8 1 2 32 25
5 Пирин Лейдис 10 6 1 3 19 19
6 ЛП Супер Спорт 11 6 1 4 13 19
7 ЖФК Варна 11 5 0 6 -13 15
8 Барокко 11 3 3 5 -4 12
9 Севлиево Лейдис 11 3 3 5 -11 12
10 Риал 11 3 2 6 5 11
11 Енко Пд 11 2 1 8 -27 7
12 Янтра 11 2 1 8 -66 7
13 Пълдин Пд 11 1 0 10 -47 3
14 Левски Чепинци 11 1 0 10 -55 3

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
28.11.20 13:00 Енко Пд -:- Пирин Лейдис
28.11.20 13:00 Риал -:- Янтра
28.11.20 14:00 Етър ВТ -:- НСА
28.11.20 15:00 Локомотив Ст Загора -:- Локомотив Пд
29.11.20 11:00 Левски Чепинци -:- ЛП Супер Спорт
29.11.20 13:00 Пълдин Пд -:- Барокко
29.11.20 13:00 Севлиево Лейдис -:- ЖФК Варна

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
05.09.20 10:30 ЖФК Варна 1:0 Барокко
05.09.20 17:00 Енко Пд 0:3 НСА
05.09.20 17:00 Риал 0:2 Локомотив Пд
05.09.20 17:00 Етър ВТ 2:2 ЛП Супер Спорт
05.09.20 17:30 Локомотив Ст Загора 8:0 Левски Чепинци
06.09.20 11:00 Севлиево Лейдис 2:2 Пирин Лейдис
06.09.20 17:30 Пълдин Пд 1:2 Янтра

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
12.09.20 17:00 Локомотив Пд 8:0 Енко Пд
12.09.20 17:00 Пирин Лейдис 1:0 ЖФК Варна
12.09.20 17:00 НСА 5:0 Пълдин Пд
12.09.20 17:00 Янтра 0:3 Севлиево Лейдис
12.09.20 17:00 ЛП Супер Спорт 3:4 Риал
13.09.20 11:00 Локомотив Ст Загора 1:2 Етър ВТ
13.09.20 17:30 Левски Чепинци 0:3 Барокко

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
26.09.20 16:00 Риал 1:2 Локомотив Ст Загора
26.09.20 16:00 Барокко 0:3 Пирин Лейдис
26.09.20 16:00 Етър ВТ 13:0 Левски Чепинци
26.09.20 16:00 ЖФК Варна 3:0 Янтра
27.09.20 10:00 Пълдин Пд 0:6 Локомотив Пд
27.09.20 11:00 Енко Пд 0:2 ЛП Супер Спорт
27.09.20 16:00 Севлиево Лейдис 0:7 НСА

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
03.10.20 12:00 НСА 9:0 ЖФК Варна
03.10.20 14:00 Локомотив Пд 4:0 Севлиево Лейдис
03.10.20 15:30 ЛП Супер Спорт 5:0 Пълдин Пд
03.10.20 15:30 Етър ВТ 1:0 Риал
03.10.20 15:30 Локомотив Ст Загора 4:0 Енко Пд
04.10.20 11:00 Янтра 1:1 Барокко
04.10.20 11:30 Левски Чепинци 0:5 Пирин Лейдис

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
10.10.20 12:30 ЖФК Варна 0:4 Локомотив Пд
10.10.20 15:00 Пирин Лейдис 10:1 Янтра
10.10.20 15:00 Енко Пд 0:4 Етър ВТ
10.10.20 15:00 Барокко 0:5 НСА
11.10.20 11:00 Риал 9:0 Левски Чепинци
11.10.20 15:00 Севлиево Лейдис 0:3 ЛП Супер Спорт
11.10.20 15:00 Пълдин Пд 1:3 Локомотив Ст Загора

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
17.10.20 14:30 Локомотив Пд 3:0 Барокко
17.10.20 14:30 Етър ВТ 11:0 Пълдин Пд
17.10.20 14:30 ЛП Супер Спорт 2:0 ЖФК Варна
17.10.20 14:30 Риал 0:2 Енко Пд
17.10.20 15:00 Локомотив Ст Загора 4:0 Севлиево Лейдис
18.10.20 11:00 НСА 5:0 Пирин Лейдис
18.10.20 13:00 Левски Чепинци 3:5 Янтра

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
24.10.20 14:00 ЖФК Варна 1:4 Локомотив Ст Загора
24.10.20 14:00 Барокко 0:2 ЛП Супер Спорт
24.10.20 14:00 Енко Пд 0:1 Левски Чепинци
24.10.20 14:00 Янтра 0:12 НСА
25.10.20 11:00 Пирин Лейдис 0:1 Локомотив Пд
25.10.20 14:00 Пълдин Пд 2:11 Риал
25.10.20 14:00 Севлиево Лейдис 0:2 Етър ВТ

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
31.10.20 11:00 Левски Чепинци 0:3 НСА
31.10.20 13:30 Локомотив Пд 14:0 Янтра
31.10.20 13:30 ЛП Супер Спорт 0:1 Пирин Лейдис
31.10.20 13:30 Риал 0:0 Севлиево Лейдис
31.10.20 13:30 Енко Пд 1:0 Пълдин Пд
31.10.20 15:00 Локомотив Ст Загора 0:0 Барокко
01.11.20 11:00 Етър ВТ 7:0 ЖФК Варна

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
07.11.20 13:00 Пирин Лейдис 0:1 Локомотив Ст Загора
07.11.20 13:00 Янтра 1:6 ЛП Супер Спорт
07.11.20 13:00 Барокко 2:1 Етър ВТ
07.11.20 13:00 ЖФК Варна 2:1 Риал
07.11.20 14:30 Севлиево Лейдис 1:1 Енко Пд
08.11.20 11:00 НСА 2:0 Локомотив Пд
08.11.20 13:00 Пълдин Пд 3:2 Левски Чепинци

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
14.11.20 13:00 ЛП Супер Спорт 1:2 НСА
14.11.20 13:00 Енко Пд 0:2 ЖФК Варна
14.11.20 13:00 Риал 2:2 Барокко
14.11.20 15:00 Локомотив Ст Загора 12:0 Янтра
15.11.20 13:00 Пълдин Пд 0:2 Севлиево Лейдис
15.11.20 13:00 Левски Чепинци 0:8 Локомотив Пд

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
21.11.20 13:00 Пирин Лейдис 8:1 Риал
21.11.20 13:00 Барокко 6:0 Енко Пд
21.11.20 13:00 Локомотив Пд 3:0 ЛП Супер Спорт
21.11.20 13:00 Янтра 0:11 Етър ВТ
22.11.20 13:00 НСА 3:1 Локомотив Ст Загора
22.11.20 13:00 ЖФК Варна 6:0 Пълдин Пд
22.11.20 13:00 Севлиево Лейдис 4:0 Левски Чепинци

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
28.11.20 13:00 Енко Пд -:- Пирин Лейдис
28.11.20 13:00 Риал -:- Янтра
28.11.20 14:00 Етър ВТ -:- НСА
28.11.20 15:00 Локомотив Ст Загора -:- Локомотив Пд
29.11.20 11:00 Левски Чепинци -:- ЛП Супер Спорт
29.11.20 13:00 Пълдин Пд -:- Барокко
29.11.20 13:00 Севлиево Лейдис -:- ЖФК Варна