За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
 

21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч.
ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Ямбол 1915 - ФК Арда
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
Левски 2005 - ФК Царско село 2015
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Розова Долина - ПФК Берое
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 18:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 18:45 ч.
ФК Етър - ПФК Ботев
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 13:00 ч.
Марек 1915 - ПФК Левски
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Банско - ФК Пирин АД
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                         
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Септември Сф
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
ФК Септември - Септември См
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Хебър 1918 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                     
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 13:00 ч.
Миньор - ПФК Черно море
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                     
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Марица 1921 - ПФК Славия 1913
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                     
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.
Спартак 1918 - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                   
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 19:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Ботев Враца
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига

15 Септември 2021 15:00
17, Сеп 2021 г. Петък 16:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев    ВАР:    Станимир...

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

15 Септември 2021 15:00
17, Сеп 2021 г. Петък 17:00 ч. Марек 1915 - ФК Литекс ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                 СН:    Тихомир...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

09 Септември 2021 12:02
11 Септември 2021 г. Събота 11:00 ч. ЖФК „Варна“ -  „Спортика“     гр. Варна, ст. "Спорт палас" ГС: Красимир Николов    АС1: Христо Христов    АС2: Николай Йорданов 11 Септември 2021 г. Събота 11:30 ч. „Светкавица“ -  "Пълдин"       с...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

09 Септември 2021 11:09
11, Сеп 2021 г. Събота 10:30 ч. ФК Звезденбург U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев СН:            11, Сеп 2021 г. Събота 14:00 ч. Дунав U15 - ФК Спартак 1919 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-17

09 Септември 2021 11:07
11, Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ФК Розова долина U17 ГС:    Деян Иванов Вълев    АС1:    Велко Спасов Мичкюров    АС2:    Златомир Станев Златев СН:            11, Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Берое...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-19

09 Септември 2021 11:05
11, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Черно море U19 - ФК Национал U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Калоян Атанасов Илиев    АС2:    Ивана Данаилова Зехова СН:            12, Сеп 2021 г. Неделя 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ФК Верея U19...

Съдийски назначения 9-ти кръг Втора лига

08 Септември 2021 15:00
11, Сеп 2021 г. Събота 14:15 ч. ФК Струмска слава 1927 - Хебър 1918 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов 4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                ...