За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
 

Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ

 
Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020
 
22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Арда
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                    
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
22, Фев 2020 г. Събота 14:15 ч.
ПФК Черно море - ПФК Левски
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                    
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
22, Фев 2020 г. Събота 16:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Волен Валентинов Чинков                    
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
23, Фев 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ФК Витоша - ПФК Берое
ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Георги Николов Николов                    
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
23, Фев 2020 г. Неделя 14:15 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Царско село 2015
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
23, Фев 2020 г. Неделя 16:30 ч.
ФК Етър - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев                    
СН:    Константин Делов Писков     
 
24, Фев 2020 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Дунав
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

13 Февруари 2020 14:59
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   15, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Монтана 1921 ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2020 14:44
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 21 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   14, Фев 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Витоша ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

12 Декември 2019 15:00
13, Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Етър - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                     СН:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг U-19 - отложена среща

10 Декември 2019 15:00
12 Дек 2019 г. Четвъртък 14:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

06 Декември 2019 14:59
7 Дек 2019 г. Събота 12:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2019 14:57
7 Дек 2019 г. Събота 14:15 ч. ПФК Ботев - ПФК Берое ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                     СН:  ...