Logo
Language:

Решение 19.01.2022

19 Януари 2022 14:10
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 19.01.2022 г

 

 

  • Приема предложената програма за отложените срещи от 4-ти кръг на  Първа лига сезон 2021/2022, както следва:

 

Отложени срещи от ІV кръг

13.02 /неделя/

Арда Кж

-

Лудогорец

14.15

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

ЦСКА-София

16.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за 1/4  Финалите на Купа България, както следва:

Март

Купа България 1/4 финали

01.03 /вторник/

ЦСКА - София

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

02.03/сряда/

Монтана

-

Лудогорец

14.30

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Левски

17.30

Диема спорт

03.03/четвъртък/

Славия

-

Берое

17.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 20 - ти до  24 – ти  кръг на Първа лига и да се изиграят, както следва:

Пролет

Февруари

XX кръг

18.02 /петък/

Арда Кж

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

19.02 /събота/

Ботев Вр

-

ЦСКА 1948

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

20.02 /неделя/

Царско село

-

Берое

12.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Лудогорец

15.15

Диема спорт

 

Славия

-

ЦСКА-София

17.45

Диема спорт

21.02 /понеделник/

Пирин Бл

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

XXI кръг

25.02 /петък/

Локомотив Пд

-

Царско село

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

26.02 /събота/

Берое

-

Ботев Пд

12.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Левски

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Славия

17.30

Диема спорт

27.02 /неделя/

Локомотив Сф

-

Черно море

15.15

Диема спорт

28.02/понеделник/

Пирин Бл

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

 

 

 

XXII кръг

04.03 /петък/

Царско село

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

05.03 /събота/

Черно море

-

Пирин Бл

15.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

06.03 /неделя/

Левски

-

ЦСКА-София

14.00

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец

17.00

Диема спорт

07.03 /понеделник/

Арда Кж

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Славия

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

XXIII кръг

11.03 /петък/

ЦСКА 1948

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

12.03 /събота/

Локомотив Сф

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Арда Кж

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Царско село

17.30

Диема спорт

13.03 /неделя/

Локомотив Пд

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Левски

17.45

Диема спорт

14.03 /понеделник/

Пирин Бл

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

XXIV кръг

18.03 /петък/

Арда Кж

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

19.03 /събота/

Берое

-

ЦСКА 1948

12.30

Диема спорт

 

Царско село

-

Лудогорец

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

20.03 /неделя/

Ботев Вр

-

Пирин Бл

12.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

ЦСКА-София

15.15

Диема спорт

 

Славия

-

Черно море

17.45

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 23 - ти до  28 – ми  кръг на Втора лига, както следва:

Пролет

Февруари

XXIII кръг

19.02 /събота/

Спартак 1918 Вн

-

Марек

12.30

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Марица Пд

14.00

 

 

Монтана 1921

-

Добруджа

14.00

 

 

Спортист Своге

-

Левски Лом 

14.00

 

 

Созопол

-

Хебър  1918 Пз

14.00

 

 

Етър ВТ

-

Септември Сим

14.00

 

 

Миньор Пк

-

Янтра 2019 Гб

14.00

 

20.02 /неделя/

Септември Сф

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.00

 

21.02/понеделник/

Ботев Пд II

-

Лудогорец ІІ

14.00

 

 

Литекс

-

Почива

 

 

 

 

 

XXIV кръг

25.02/петък/

Марица Пд

-

Септември Сф

12.30

Диема спорт

26.02 /събота/

Янтра 2019 Гб

-

Етър ВТ

14.00

 

 

Септември Сим

-

Созопол

14.00

 

 

Левски Лом 

-

Монтана 1921

14.00

 

 

Литекс

-

Струмска слава

14.00

 

27.02 /неделя/

Марек

-

Миньор Пк

12.45

Диема спорт

 

Хебър  1918 Пз

-

Ботев Пд II

14.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Спортист Своге

14.00

 

 

ЦСКА 1948 II Сф

-

Спартак 1918 Вн

14.00

 

 

Добруджа

-

Почива

 

 

 

XXV кръг

04.03/петък/

Спартак 1918 Вн

-

Марица Пд

15.00

Диема спорт

05.03 /събота/

Етър ВТ

-

Миньор Пк

12.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948 II Сф

-

Марек

15.30

 

 

Монтана 1921

-

Лудогорец ІІ

15.30

 

 

Струмска слава

-

Добруджа

15.30

 

 

Спортист Своге

-

Хебър  1918 Пз

15.30

 

 

Созопол

-

Янтра 2019 Гб

15.30

 

 

Септември Сф

-

Литекс

15.30

 

06.03/неделя/

Ботев Пд II

-

Септември Сим

15.30

 

 

Левски Лом 

-

Почива

 

 

XXVI кръг

09.03/сряда/

Хебър  1918 Пз

-

Монтана 1921

15.00

Диема спорт

 

Марек

-

Етър ВТ

15.30

 

 

Миньор Пк

-

Созопол

15.30

 

 

Левски Лом 

-

Струмска слава

15.30

 

 

Марица Пд

-

ЦСКА 1948 II Сф

15.30

 

 

Добруджа

-

Септември Сф

15.30

 

 

Литекс

-

Спартак 1918 Вн

17.30

Диема спорт

10.03/четвъртък/

Янтра 2019 Гб

-

Ботев Пд II

15.30

 

 

Септември Сим

-

Спортист Своге

15.30

 

 

Лудогорец ІІ

-

Почива

 

 

XXVII кръг

13.03 /неделя/

Созопол

 

Етър ВТ

12.30

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Марек

15.30

 

 

ЦСКА 1948 II Сф

-

Литекс

15.30

 

 

Спартак 1918 Вн

-

Добруджа

15.30

 

 

Септември Сф

-

Левски Лом 

15.30

 

14.03/понеделник/

Спортист Своге

-

Янтра 2019 Гб

15.30

 

 

Монтана 1921

-

Септември Сим

15.30

 

 

Ботев Пд II

-

Миньор Пк

15.30

 

 

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

15.30

 

 

Хебър  1918 Пз

-

Почива

 

 

 

XXVIII кръг

18.03 /петък/

Литекс

-

Марица Пд

15.30

 

 

Лудогорец ІІ

-

Септември Сф

15.30

 

 

Етър ВТ

-

Ботев Пд II

15.30

 

 

Добруджа

-

ЦСКА 1948 II Сф

15.30

 

 

Хебър  1918 Пз

-

Струмска слава

15.00

Диема спорт

19.03 /събота/

Марек

-

Созопол

15.30

 

 

Миньор Пк

-

Спортист Своге

15.30

 

 

Янтра 2019 Гб

-

Монтана 1921

15.30

 

 

Левски Лом 

-

Спартак 1918 Вн

15.30

 

 

Септември Сим

-

Почива

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

  • СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бургас на Калоян Тихомиров Стефанов –състезател по футбол, считано от 01.12.2021 година.
  • СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бургас на Делян Манолов Иванов –състезател по футбол, считано от 01.12.2021 година.
  • СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бургас на Даниел Иванов Иванов –състезател по футбол, считано от 10.12.2021 година.
  • Заинтересованите страни може да подадат молба за вида на причината за предсрочно прекратяване на договора до Комисията за договорната стабилност при БФС в срок до 30 дни от предсрочното прекратяване на договора съгласно чл. 38, ал.6 от Правилника за договорите и трансферите на футболистите в системата на БФС.

 

 

 

Секретар СТК:

                                                                                              /Н.Михайлов/

Още последни новини

На вниманието на медиите: Програма на медийните активности по време на Конгреса на БФС на 20 май

18 Май 2022 12:54
Българският футболен съюз информира представителите на медиите, че акредитационната процедура за предстоящото Общо събрание на централата на 20 май от 9:30 ч. в х. „Маринела“ в София приключи. Всички акредитирани журналисти ще могат да получат акредитациите си във...

Съдийски назначения 38-ми кръг Втора лига

17 Май 2022 18:18
20 май 2022 г., петък, 16:45 ч. ОФК Янтра 2019 - ПФК Лудогорец 1945 II ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                ...

Съдийски назначения 32-ри кръг Първа лига

17 Май 2022 18:09
20 май 2022 г., петък, 20:00 ч. ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Кънчев...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

17 Май 2022 18:04
22 май 2022 г., неделя, 20:30 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Славия 1913 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Ивелин Венциславов Занев  ...

Решение 17.05.2022

17 Май 2022 15:40
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 17.05.2022 г     Срещата от XXXVIII  – ми кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Янтра 2019“ Гб и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз., ще се играе на 20.05/петък/2022 г от 16.45 часа, вместо...

Решение ДК 17.05.2022 г.

17 Май 2022 14:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  17.05.2022 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 2 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

На вниманието на медиите: Акредитационна процедура за предстоящите мачове на България „А“

17 Май 2022 14:09
Във връзка с предстоящите двубои на „А“ националния отбор на България от турнира Лига на нациите – домакинствата срещу Северна Македония (2 юни, 19:00 ч., „Лудогорец Арена“, Разград) и Грузия (5 юни, 21:45 ч., „Лудогорец Арена“, Разград), както и гостуванията...

Съдийски назначения финал Купа БФС - Деца

17 Май 2022 13:58
18 май 2022 г.,сряда, 16:00 ч. ПФК“Лудогорец“Рз - ФК“Национал“Сф ГС: Ивелин Занев    АС1: Владимир Ташков   АС2: Явор Иванов 4-ти съдия: Борис Попов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Финалът на ДП Ветерани между Витоша и Локомотив (Пд) ще се състои на 26 май

17 Май 2022 10:40
Ръководството на Аматьорската футболна лига информира, че по взаимна договореност между отборите – участници във финалната среща от Държавното първенство за ветерани за сезон 2021/2022 г. двубоят ще се състои на 26 май от 17:30 ч. на ст. „Летище“ в гр. София. За титлата ще...

Храбра България отстъпи пред Нидерландия на старта на Евро 2022

17 Май 2022 00:38
Националният отбор на България до 17 г. се бори мъжки, но в крайна сметка отстъпи с 1:3 пред действащия шампион Нидерландия в първия си мач от груповата фаза на еврофиналите в Израел. Възпитаниците на Йордан Петков започнаха по страхотен начин срещата и успяха да открият...