Logo
Language:

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
 

19 април 2024 г., петък, 17:30 ч.
ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
19 април 2024 г., петък, 20:00 ч.
ФК Крумовград - ПФК Славия 1913
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Венцислав Георгиев Митрев    АВАР:    Мартин Емилов Венев
СН:    Цветан Кръстев Кръстев     
 
20 април 2024 г., събота, 15:15 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ПФК Черно море
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Петър Георгиев Кузев    АВАР:    Мартин Тодоров Мачев
СН:    Николай Йорданов Колев     
 
20 април 2024 г., събота, 17:45 ч.
ФК Хебър 1918 - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев    ВАР:    Георги Димитров Давидов    АВАР:    Милен Дончев Арабаджиев
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
20 април 2024 г., събота, 20:15 ч.
ПФК Левски - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Георги Николов Кабаков    АВАР:    Мартин Веселинов Маргаритов
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
21 април 2024 г., неделя, 15:15 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Павлета Веселинова Рашкова
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
21 април 2024 г., неделя, 17:45 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Ботев АД
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Ивайло Красимиров Ненков    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
21 април 2024 г., неделя, 20:15 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков    ВАР:    Кристиян Николов Колев    АВАР:    Светослав Колев Енчев
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч. ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Волен Валентинов...

Съдийски назначения 36-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
27 май 2024 г., понеделник, 20:00 ч. ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Валентин Станчев...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение ДК 24.05.2024

24 Май 2024 11:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  24.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 6 състезатели     ДК спира състезателните права на Густаво Бусато – състезател на ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева          26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-16

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 14:30 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Берое U16 ГС:    Константин Бойков Бонев    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Никола Руменов Моврадинов           26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2024 12:30
25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов            25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Май 2024 12:29
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ФК София лейдис 2021 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи          25 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО...

Решение ДК 23.05.2024

23 Май 2024 12:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 15 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

22 Май 2024 18:00
25 май 2024 г., събота, 20:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Етър ВТ ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Николов Кабаков  ...