Logo
Language:

Решение СТК 22.04.2024 г.

22 Април 2024 12:13
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 22.04.2024 г

 

 

  • Приема предложената програма за Плейофи 31/1 – ви/ кръг и 32/2 – ри/ кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига, както следва:

 

Плейофи - Първи кръг/31 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

27.04/събота/

ЦСКА Сф

-

Левски

16.15

Диема спорт

28.04/неделя/

Лудогорец

-

Крумовград

17.45

Диема спорт

28.04/неделя/

Черно море

-

Локомотив Пд

20.15

Диема спорт

 

Разпределение от 7-мо до 10-то място

27.04/събота/

Ботев Пд

-

Славия

19.00

Диема спорт

29.04/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Арда

17.45

Диема спорт

Разпределение от 11-то до 16-то място

26.04 /петък/

Пирин Бл

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

28.04/неделя/

Хебър Пз

-

Локомотив Сф

15.15

Диема спорт

29.04/понеделник/

Берое

-

Етър

20.15

Диема спорт

 

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

06.05/понеделник/

Славия

-

Арда

17.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

20.15

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за 30-ти и 31-ви кръг на Втора лига, както следва:

XXX кръг 17.00

26.04/петък/

Марек

-

Септември Сф

17.00

Диема спорт

27.04/събота/

Спартак Вн

-

Монтана 1921

13.15

Диема спорт

 

Дунав Рс

-

Добруджа

17.00

 

 

Марица Пд

-

Струмска слава

17.00

 

 

Беласица

-

Черноморец Бч

17.00

 

 

Бдин Вд

-

Литекс

17.00

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

 

Янтра Гб

-

Спартак Пл

17.00

 

 

Спортист Своге

-

ЦСКА 1948 II  Сф

17.00

 

 

XXXI кръг 18.00

02.05/четвъртък/

Черноморец Бч

-

Спартак Вн

18.00

 

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Янтра Гб

18.00

 

 

Спартак Пл

-

Черноморец 1919 Бс

18.00

 

 

Литекс

-

Беласица

18.00

 

 

Монтана 1921

-

Марица Пд

18.00

 

 

Струмска слава

-

Дунав Рс

18.00

 

03.05/петък/

Добруджа

-

Септември Сф

15.30

Диема спорт

 

Спортист Своге

-

Марек

18.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Бдин Вд

18.00

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                    /Н.Михайлов/

 

 

 

Още последни новини

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч. ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Волен Валентинов...

Съдийски назначения 36-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
27 май 2024 г., понеделник, 20:00 ч. ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Валентин Станчев...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение ДК 24.05.2024

24 Май 2024 11:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  24.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 6 състезатели     ДК спира състезателните права на Густаво Бусато – състезател на ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева          26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-16

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 14:30 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Берое U16 ГС:    Константин Бойков Бонев    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Никола Руменов Моврадинов           26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2024 12:30
25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов            25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Май 2024 12:29
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ФК София лейдис 2021 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи          25 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО...

Решение ДК 23.05.2024

23 Май 2024 12:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 15 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

22 Май 2024 18:00
25 май 2024 г., събота, 20:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Етър ВТ ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Николов Кабаков  ...