Logo
Language:

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
 

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ОФК Беласица
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спартак 1918
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - ПФК Марица 1921
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - Дунав Русе
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Марек 1915
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Стоян Христов Денев     
 
20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Септември Сф
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Венелин Павлов Иванов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч. ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Волен Валентинов...

Съдийски назначения 36-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
27 май 2024 г., понеделник, 20:00 ч. ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Валентин Станчев...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение ДК 24.05.2024

24 Май 2024 11:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  24.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 6 състезатели     ДК спира състезателните права на Густаво Бусато – състезател на ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева          26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-16

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 14:30 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Берое U16 ГС:    Константин Бойков Бонев    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Никола Руменов Моврадинов           26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2024 12:30
25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов            25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Май 2024 12:29
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ФК София лейдис 2021 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи          25 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО...

Решение ДК 23.05.2024

23 Май 2024 12:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 15 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

22 Май 2024 18:00
25 май 2024 г., събота, 20:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Етър ВТ ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Николов Кабаков  ...