БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 09.08.2018 г
- Приема предложената програма на Първа лига от 5-ти до 8-ми кръг както следва:
м.Август
V кръг
VI кръг
24.08 /петък/ |
Дунав |
- |
Септември |
18.45 |
Нова спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Черно море |
21.00 |
Диема спорт |
25.08 /събота/ |
Етър |
- |
Левски |
18.45 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
Ботев Пд |
21.00 |
Диема спорт |
26.08 /неделя/ |
Славия |
- |
Лудогорец |
18.45 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Верея |
21.00 |
Диема спорт |
27.08/понеделник/ |
Берое |
- |
Ботев Вр |
20.30 |
Диема спорт |
м.Септември
VII кръг
31.08 /петък/ |
Верея |
- |
Славия |
18.45 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Витоша |
21.00 |
Диема спорт |
01.09 /събота/ |
Септември |
- |
Етър |
16.30 |
Нова спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Локомотив Пд |
18.45 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Берое |
21.00 |
Диема спорт |
02.09 /неделя/ |
Ботев Пд |
- |
ЦСКА –София |
18.45 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Дунав |
21.00 |
Диема спорт |
VIII кръг
14.09 /петък/ |
Витоша |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Верея |
20.00 |
Диема спорт |
15.09 /събота/ |
Дунав |
- |
Етър |
14.45 |
Нова спорт |
|
Берое |
- |
Септември |
17.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Черно море |
20.00 |
Диема спорт |
16.09 /неделя/ |
Славия |
- |
Ботев Пд |
17.45 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма на Втора лига от 4-ти до 7-ми кръг както следва:
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
м.Август
IV кръг 18.00
18.08 /събота/ |
Царско село |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Поморие |
- |
Несебър |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Литекс |
|
|
|
Кариана |
- |
Струмска слава |
|
|
19.08 /неделя/ |
Арда Кж |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Локомотив Сф |
|
|
20.08/понеделник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Монтана |
18.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Черноморец Балч |
19.00 |
|
V кръг 18.00
25.08 /събота/ |
Струмска слава |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Несебър |
- |
Арда Кж |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Поморие |
19.00 |
|
|
Литекс |
- |
Кариана |
19.30 |
|
|
Черноморец Балч |
- |
Добруджа 1919 |
20.00 |
|
26.08/неделя/ |
Пирин Бл |
- |
Ботев Гълъбово |
19.00 |
|
27.08/понеделник/ |
Локомотив Сф |
- |
Царско село |
18.00 |
Диема спорт |
|
Монтана |
- |
Лудогорец ІІ |
19.30 |
|
м.Септември
VI кръг 17.00
31.08 /петък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
01.09 /събота/ |
Добруджа 1919 |
- |
Монтана |
|
|
|
Царско село |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Поморие |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Несебър |
|
|
|
Кариана |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Литекс |
|
|
03.09/понеделник/ |
Арда Кж |
- |
Локомотив ГО |
17.30 |
Диема спорт |
VII кръг 17.00
15.09 /събота/ |
Несебър |
- |
Кариана |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Арда Кж |
|
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Добруджа 1919 |
18.00 |
|
|
Локомотив ГО |
- |
Ботев Гълъбово |
18.00 |
|
|
Черноморец Балч |
- |
Поморие |
19.00 |
|
|
Пирин Бл |
- |
Струмска слава |
19.00 |
|
17.09/понеделник/ |
Монтана |
- |
Царско село |
17.30 |
Диема спорт |
|
Литекс |
- |
ЦСКА 1948 |
20.00 |
Диема спорт |
БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.
Програмата от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига и 4-ти до 7-ми кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/