Купа БФС , 1/8 - финали
Деца р.2005 г.
1/8 финали, първи срещи:
16 октомври 2018 г., 11.00 ч.
ПФК”Черно море”Вн |
- |
ПФК”ЦСКА-София”Сф |
Корабостроител |
16 октомври 2018 г., 14.00 ч.
ФК”Кюстендил”Кн |
- |
ФК”Дунав”Рс |
Осогово |
ФК”Векта”Пд |
- |
ПФК”Славия”Сф |
Векта |
ПФК”Берое”СтЗ |
- |
ПОФК”Ботев”Вц |
изкуствен терен |
ПФК”Ботев”Пд |
- |
ФК”Спартак1919”Пл |
Коматево |
ФК”Етър”В.Т. |
- |
ПФК”Локомотив”Пд |
Дебелец |
17 октомври, 14.00 ч.
ПФК”Левски”Сф |
- |
ПФК”Септември”Сф |
Г.Аспарухов |
ПФК”Лудогорец”Рз |
- |
ФК”Черноморец”Бс |
Гнездо на орли |
1/8 финали, срещи реванш:
23 октомври, 11.00 ч.
ФК”Спартак1919”Пл |
- |
ПФК”Ботев”Пд |
Бели орли |
24 октомври, 11.00 ч.
ПФК”ЦСКА-София”Сф |
- |
ПФК”Черно море”Вн |
Бонсист |
24 октомври, 12.00 ч.
ПФК”Локомотив”Пд |
- |
ФК”Етър”В.Т. |
Локомотив |
24 октомври, 14.00 ч.
ФК”Дунав”Рс |
- |
ФК”Кюстендил”Кн |
Дунав |
ПФК”Славия”Сф |
- |
ФК”Векта”Пд |
Славия |
ПФК”Септември”Сф |
- |
ПФК”Левски”Сф |
Герман |
ПОФК”Ботев”Вц |
- |
ПФК”Берое”СтЗ |
Хр.Ботев |
24 октомври, 14.30 ч.
ФК”Черноморец”Бс |
- |
ПФК”Лудогорец”Рз |
Черноморец |
Юноши мл.възраст р.2003 г.
1/8 финали, първи срещи
16 октомври, 11.00 ч.
ФК”Спартак”Вн |
- |
ФК”Царско село”Сф |
Локомотив |
ПФК”Лудогорец”Рз |
- |
ФК”Кюстендил”Кн |
Гнездо на орли |
16 октомври, 14.00 ч.
ФК”Етър”В.Т. |
- |
ОФК”Бдин”Вд |
село.Ресен |
ФК”Национал”Сф |
- |
ПФК”Ботев”Пд |
НСА |
ПФК”Левски”Сф |
- |
ПФК”Берое”СтЗ |
Г.Аспарухов |
ФК”Янтра1919”Гб |
- |
ПФК”Локомотив”Пд |
Васил Априлов |
ФК”Черноморец”Бс |
- |
ПФК”Черно море”Вн |
Черноморец |
16 октомври, 15.00 ч.
ПФК”Спартак-Пд-1947”Пд |
- |
ПФК”Септември”Сф |
Тодор Диев |
1/8 финали, срещи реванш:
23 октомври, 11.00 ч.
ФК”Кюстендил”Кн |
- |
ПФК”Лудогорец”Рз |
Осогово |
24 октомври, 11.00 ч.
ФК”Царско село”Сф |
- |
ФК”Спартак”Вн |
Царско село |
24 октомври, 11.30 ч.
ПФК”Септември”Сф |
- |
ПФК”Спартак-Пд-1947”Пд |
Драгалевци |
24 октомври, 14.00 ч.
ОФК”Бдин”Вд |
- |
ФК”Етър”В.Т. |
Градски |
ПФК”Ботев”Пд |
- |
ФК”Национал”Сф |
Коматево |
ПФК”Берое”СтЗ |
- |
ПФК”Левски”Сф |
изк.терен |
ПФК”Черно море”Вн |
- |
ФК”Черноморец”Бс |
Корабостроител |
24 октомври, 14.30 ч.
ПФК”Локомотив”Пд |
- |
ФК”Янтра1919”Гб |
Локомотив |
Юноши старша възраст р.2001 г.
1/8 – финали, първи срещи:
16 октомври, 10.30 ч.
ПФК”Нефтохимик”Бс |
- |
ФК”Витоша”Бис |
Българово |
ПФК”Септември”Сф |
- |
ПФК”Добруджа”Дч |
Герман |
16 октомври, 11.30 ч.
ПФК”Левски”Сф |
- |
ПФК”Ботев”Пд |
Г.Аспарухов |
16 октомври, 12.00 ч.
ФК”Сокол”Мар |
- |
ФК”Ботев 57”Сф |
Марково |
16 октомври, 14.00 ч.
ФК”Янтра”Гб |
- |
ПФК”Черно море”Вн |
Хр.Ботев |
ПФК”Лудогорец”Рз |
- |
ПФК”ЦСКА-София”Сф |
Гнездо на орли |
ОФК”Локомотив”Г.О. |
- |
ПФК”Берое”СтЗ |
Локомотив |
17 октомври, 14.00 ч.
ПОФК”Ботев”Вц |
- |
ФК”Арда 1924”Кж |
Хр.Ботев |
1/8 – финали, срещи реванш:
23 октомври, 10.30 ч.
ФК”Витоша”Бис |
- |
ПФК”Нефтохимик”Бс |
Летище |
23 октомври, 14.00 ч.
ПФК”Черно море”Вн - |
- |
ФК”Янтра”Гб |
Корабостроител |
ПФК”ЦСКА-София”Сф - |
- |
ПФК”Лудогорец”Рз |
Панчарево |
ПФК”Ботев”Пд - |
- |
ПФК”Левски”Сф |
Коматево |
ФК”Ботев 57”Сф - |
- |
ФК”Сокол”Мар |
57-у-ще |
ПФК”Берое”СтЗ - |
- |
ОФК”Локомотив”Г.О |
Локомотив |
ФК”Арда 1924”Кж - |
- |
ПОФК”Ботев”Вц |
Черноочене |
31 октомври, 10.30 ч.
ПФК”Добруджа”Дч |
- |
ПФК”Септември”Сф |
Дружба |
Жребий, 1/4-финали, 25.10.2018 г./четвъртък/