БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 12.08.2022 г
- По искане на ПФК „ЦСКА - София“ Сф и със съгласието на Нова Броудкастинг груп и БПФЛ, на основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023, срещата от VII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Локомотив“ Пд и ПФК „ЦСКА София“ Сф ще бъде насрочена допълнително.
- Приема предложената програма от 7 - ми до 11 – ти кръг на Първа лига, както следва:
VІІ кръг
19.08 /петък/ |
Ботев Пд |
- |
Черно море |
21.00 |
Диема спорт |
20.08 /събота/ |
Спартак 1918 Вн |
- |
Арда Кж |
18.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Хебър 1918 Пз |
20.15 |
Диема спорт |
21.08 /неделя/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Локомотив Сф |
18.45 |
Диема спорт |
|
Септември Сф |
- |
Берое |
21.00 |
Диема спорт |
22.08/понеделник/ |
Славия |
- |
Ботев Вр |
18.15 |
Диема спорт |
|
Пирин Бл |
- |
Лудогорец |
20.30 |
Диема спорт |
Отложен |
Локомотив Пд |
- |
ЦСКА-София |
|
|
VІІІ кръг
26.08 /петък/ |
Ботев Пд |
- |
Септември Сф |
18.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Локомотив Пд |
21.00 |
Диема спорт |
27.08 /събота/ |
Арда Кж |
- |
Славия |
18.30 |
Диема спорт |
|
Локомотив Сф |
- |
Спартак 1918 Вн |
20.45 |
Диема спорт |
28.08 /неделя/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Пирин Бл |
18.45 |
Диема спорт |
Ботев Вр |
- |
Левски |
21.00 |
Диема спорт |
|
29.08/понеделник/ |
Черно море |
- |
Лудогорец |
18.00 |
Диема спорт |
ЦСКА-София |
- |
ЦСКА 1948 |
20.30 |
Диема спорт |
Септември
Супер купа на България
01.09 /четвъртък/ |
Лудогорец |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт |
ІX кръг
02.09 /петък/ |
Пирин Бл |
- |
Ботев Вр |
18.15 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Локомотив Сф |
20.30 |
Диема спорт |
03.09 /събота/ |
Спартак 1918 Вн |
- |
ЦСКА-София |
17.45 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Ботев Пд |
20.30 |
Диема спорт |
04.09 /неделя/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Берое |
18.45 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Хебър 1918 Пз |
21.00 |
Диема спорт |
05.09/понеделник/ |
Септември Сф |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Арда Кж |
20.00 |
Диема спорт |
X кръг
09.09 /петък/ |
Берое |
- |
Спартак 1918 Вн |
17.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
ЦСКА 1948 |
20.00 |
Диема спорт |
10.09 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Левски |
19.45 |
Диема спорт |
11.09 /неделя/ |
Черно море |
- |
Хебър 1918 Пз |
15.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Славия |
17.45 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Лудогорец |
20.15 |
Диема спорт |
12.09/понеделник/ |
Арда Кж |
- |
Пирин Бл |
17.30 |
Диема спорт |
|
Септември Сф |
- |
Локомотив Пд |
20.00 |
Диема спорт |
XІ кръг
16.09 /петък/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Ботев Вр |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Септември Сф |
17.15 |
Диема спорт |
|
Спартак 1918 Вн |
- |
Ботев Пд |
19.30 |
Диема спорт |
17.09 /събота/ |
Пирин Бл |
- |
Локомотив Сф |
15.15 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Берое |
19.45 |
Диема спорт |
18.09 /неделя/ |
Левски |
- |
ЦСКА-София |
16.45 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Арда Кж |
19.45 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от 6 - ти до 10 – ти кръг на Втора лига, както следва:
VI кръг
19.08/петък/ |
Витоша Бис |
- |
Миньор Пк |
18.30 |
Диема спорт |
20.08 /събота/ |
Янтра Гб |
- |
Марица Пд |
18.00 |
|
|
Добруджа |
- |
Литекс |
18.00 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Беласица |
18.00 |
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Дунав Рс |
18.00 |
|
|
Етър ВТ |
- |
Созопол |
20.00 |
|
22.08/понеделник/ |
Ботев Пд II |
- |
Струмска слава |
18.00 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
20.00 |
|
23.08 /вторник/ |
Крумовград |
- |
Спартак Пл |
18.00 |
Диема спорт |
VII кръг
26.08/петък/ |
Струмска слава |
- |
Монтана 1921 |
18.00 |
|
27.08 /събота/ |
Миньор Пк |
- |
Спортист Своге |
18.00 |
|
|
Созопол |
- |
Янтра Гб |
18.00 |
|
|
Марица Пд |
- |
Лудогорец ІІ |
18.00 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Добруджа |
20.00 |
|
28.08 /неделя/ |
Спартак Пл |
- |
Ботев Пд II |
18.00 |
|
|
Литекс |
- |
Крумовград |
20.00 |
|
30.08/вторник/ |
Беласица |
- |
Етър ВТ |
18.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Витоша Бис |
18.00 |
|
VIII кръг
03.09/събота/ |
Добруджа |
- |
Марица Пд |
17.00 |
|
|
Крумовград |
- |
Дунав Рс |
17.00 |
|
04.09/неделя/ |
Ботев Пд II |
- |
Литекс |
17.00 |
|
|
Етър ВТ |
- |
Янтра Гб |
19.00 |
|
05.09/понеделник/ |
Спортист Своге |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
17.00 |
|
|
Витоша Бис |
- |
Струмска слава |
17.00 |
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Созопол |
17.00 |
|
06.09/вторник/ |
Беласица |
- |
Миньор Пк |
16.00 |
Диема спорт |
|
Монтана 1921 |
- |
Спартак Пл |
18.30 |
Диема спорт |
IX кръг
10.09/събота/ |
Струмска слава |
- |
Спортист Своге |
17.00 |
|
|
Марица Пд |
- |
Крумовград |
17.00 |
|
|
Созопол |
- |
Добруджа |
17.00 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Ботев Пд II |
19.00 |
|
11.09/неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Беласица |
17.00 |
|
|
Спартак Пл |
- |
Витоша Бис |
17.00 |
|
|
Литекс |
- |
Монтана 1921 |
19.00 |
|
12.09/понеделник/ |
Янтра Гб |
- |
Лудогорец ІІ |
17.00 |
|
13.09/вторник/ |
Миньор Пк |
- |
Етър ВТ |
17.00 |
Диема спорт |
X кръг
БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/