Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Ноември 2023 10:02
 

25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ПЪЛДИН - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СЕВЛИЕВО ЛЕЙДИС
ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Кристиян Костадинов Иванов    АС2:    Владимир Димитров Лазаров      
 
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч.
СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД
ГС:    Костадин Димитров Тановчев    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Калоян Емилов Кацаров        
 
26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч.
ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ
ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петър Тодоров Балтаджиев    АС2:    Никола Стефанов Тончев       
 
26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч.
ФК София лейдис 2021 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ
ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Светлин Кирилов Симеонов    АС2:    Радостин Николов Бодуров      
 
26 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч.
ФК Етър ВТ - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ
ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Кристиян Цецков Георгиев       
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

16 Юли 2024 18:00
20 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Пирин 22 АД ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Петър Николаев Михов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:    Антон...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

16 Юли 2024 18:00
19 юли 2024 г., петък, 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Мартин Живков Великов    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения баражи U-15

20 Юни 2024 10:15
26 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч.   ФК„Приказките" Дч    -    ФК„Миньор“Пк  ГС: Димо Димов     АС1: Станимир Трифонов   АС2: Денислав Димитров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.