Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Февруари 2024 18:00
 

16 февруари 2024 г., петък, 14:45 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева                
СН:    Иво Величков Боев     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК Марек 1915
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
Спартак 1918 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ОФК Спартак Пл
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
Дунав Русе - Спортист 2009
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ОФК Янтра 2019
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ОФК Беласица - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Атанас Димитров Пилатов
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
19 февруари 2024 г., понеделник, 14:00 ч.
ПФК Септември Сф - ЦСКА 1948 II
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

23 Април 2024 14:09
24 април 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК София лейдис 2021 - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Дориета Валентинова Вълева    АС2:    Ивайла Илиянова Василева           СК при БФС си запазва правото на...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...