Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

20 Февруари 2024 18:00
 

23 февруари 2024 г., петък, 14:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - Спартак 1918
ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС - ПФК Марица 1921
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - Дунав Русе
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Стоян Христов Денев     
 
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Мартин Викторов Михайлов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Монтана 1921
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Цветан Кръстев Кръстев     
 
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч.
ФК Марек 1915 - ОФК Беласица
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Септември Сф
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
26 февруари 2024 г., понеделник, 14:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...