Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

22 Февруари 2024 15:21
 

24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ОФК Спартак Пл U17
ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виктор Вълчев Динев        
 
24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч.
Славия - ФК Хебър 1918 U17
ГС:    Веселин Христов Димитров    АС1:    Божидар Димитров Стоилов    АС2:    Адел Красимирова Ангелова       
 
24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч.
ФК Национал U17 - ФК Пирин Бл U17
ГС:    Петър Николаев Николов    АС1:    Мартин Красимиров Шопов    АС2:    Кристиан Ангелов Начков       
 
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Черно море U17 - Дунав U17
ГС:    Богдан Веселинов Дакев    АС1:    Мартин Мартинов Иванов    АС2:    Любомир Борилов Любомиров        
 
25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч.
ПФК Левски U17 - ПФК ЦСКА София U17
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Дарин Василев Иванов        
 
25 февруари 2024 г., неделя, 13:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 U17 - ПФК Септември Сф U17
ГС:    Теодор Никифоров Никифоров    АС1:    Пепи Руменов Никифоров    АС2:    Мартин Емилов Тодоров       
 
25 февруари 2024 г., неделя, 13:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Берое U17
ГС:    Николай Стоянов Иванов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов         
 
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Етър U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Ивайло Павлов Петров    АС2:    Дочо Димитров Михов         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

23 Април 2024 14:09
24 април 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК София лейдис 2021 - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Дориета Валентинова Вълева    АС2:    Ивайла Илиянова Василева           СК при БФС си запазва правото на...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...