Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
 

14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч.
ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16
ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов        
 
14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч.
ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд U16
ГС:    Димитър Мирославов Шопов    АС1:    Кристиян Николов Ярловски    АС2:    Ангел Бориславов Станчев         
 
14 април 2024 г., неделя, 13:30 ч.
ФК Национал U16 - ПФК Левски U16
ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Любомиров Минев        
 
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч.
ПФК Ботев ПД U16 - ПФК Септември U16
ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Валентин Валентинов Атанасов    АС2:    Даниел Асенов Бозев       
 
14 април 2024 г., неделя, 14:30 ч.
ФК Пирин Бл U16 - ПФК Спартак Пловдив -1947 U16
ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Никола Руменов Моврадинов    АС2:    Цветелина Валентинова Янева         
 
14 април 2024 г., неделя, 14:30 ч.
ПФК Арда U16 - ПФК Славия U16
ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Кристиян Димитров Петров    АС2:    Милен Дамянов Иванов        
 
14 април 2024 г., неделя, 15:00 ч.
ФК Пловдив 2015 U16 - ФК Звезденбург U16
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Атанас Георгиев Атанасов    АС2:    Димитър Антонов Михайлов         
 
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч.
ПФК ЦСКА София U16 - ПФК Берое U16
ГС:    Кирил Данаилов Михтарски    АС1:    Васил Тодоров Камбуров    АС2:    Илиян Йорданов Митов         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч. ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Волен Валентинов...

Съдийски назначения 36-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
27 май 2024 г., понеделник, 20:00 ч. ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева          26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-16

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 14:30 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Берое U16 ГС:    Константин Бойков Бонев    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Никола Руменов Моврадинов           26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2024 12:30
25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов            25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Май 2024 12:29
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ФК София лейдис 2021 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи          25 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

22 Май 2024 18:00
25 май 2024 г., събота, 20:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Етър ВТ ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Николов Кабаков  ...

Съдийски назначения 34-ти кръг Втора лига

21 Май 2024 18:00
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч. ФК Марек 1915 - ФК Струмска слава 1927 ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:  ...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

21 Май 2024 18:00
23 май 2024 г., четвъртък, 15:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Славия 1913 ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев    ВАР:    Владимир...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

20 Май 2024 16:08
22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Младен Ангелов Вълчев    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков         СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.