Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
 

18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16
ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов         
 
18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч.
ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК Пловдив 2015 U16
ГС:    Николай Стоянов Иванов    АС1:    Теодор Христов Цветков    АС2:    Симеон Панайотов Сталев        
 
18 април 2024 г., четвъртък, 12:00 ч.
ФК Звезденбург U16 - ФК Национал U16
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Тодор Стаматов Стаматов    АС2:    Симеон Стефанов Стефанов        
 
18 април 2024 г., четвъртък, 12:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Арда U16
ГС:    Кристиян Ангелов Хубенов    АС1:    Иво Миленов Стойчев    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов       
 
18 април 2024 г., четвъртък, 13:00 ч.
ПФК Септември U16 - ПФК ЦСКА София U16
ГС:    Божидар Тихомиров Тодоров    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Дарин Василев Иванов        
 
18 април 2024 г., четвъртък, 13:30 ч.
ПФК Левски U16 - ФК Хебър 1918 U16
ГС:    Веселин Христов Димитров    АС1:    Алекс Димитров Маринов    АС2:    Адел Красимирова Ангелова        
 
18 април 2024 г., четвъртък, 15:00 ч.
ПФК Славия U16 - ПФК Ботев ПД U16
ГС:    Петър Николаев Николов    АС1:    Кристиан Ангелов Начков    АС2:    Мартин Красимиров Шопов        
 
18 април 2024 г., четвъртък, 15:00 ч.
ПФК Берое U16 - ОФК Спартак Пл U16
ГС:    Габриела Яворова Найденова    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч. ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Волен Валентинов...

Съдийски назначения 36-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
27 май 2024 г., понеделник, 20:00 ч. ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева          26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-16

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 14:30 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Берое U16 ГС:    Константин Бойков Бонев    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Никола Руменов Моврадинов           26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2024 12:30
25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов            25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Май 2024 12:29
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ФК София лейдис 2021 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи          25 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

22 Май 2024 18:00
25 май 2024 г., събота, 20:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Етър ВТ ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Николов Кабаков  ...

Съдийски назначения 34-ти кръг Втора лига

21 Май 2024 18:00
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч. ФК Марек 1915 - ФК Струмска слава 1927 ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:  ...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

21 Май 2024 18:00
23 май 2024 г., четвъртък, 15:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Славия 1913 ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев    ВАР:    Владимир...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

20 Май 2024 16:08
22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Младен Ангелов Вълчев    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков         СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.