Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 34-ти кръг Втора лига

21 Май 2024 18:00
 

24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ФК Марек 1915 - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
Дунав Русе - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
Спартак 1918 - ОФК Спартак Пл
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ОФК Беласица - ЦСКА 1948 II
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - Спортист 2009
ГС:    Антонио Тодоров Антов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС - ОФК Янтра 2019
ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

03 Юни 2024 16:04
5 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Богдан Веселинов Дакев    АС1:    Мартин Мартинов Иванов    АС2:    Йордан Митев Йорданов           СК при БФС си запазва...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

30 Май 2024 14:18
2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Мартин Красимиров Шопов    АС2:    Кристиан Ангелов Начков          2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Пловдив 2015 U15...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-16

30 Май 2024 14:17
2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Септември U16 - ПФК Левски U16 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Дориета Валентинова Вълева           2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК...