За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения
6 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Арда Кърджали 1924
ГС: Стоян Панталеев Арсов АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева ВАР: Кристиян Николов Колев АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Йордан Костадинов Иванов
6 май 2024 г., понеделник, 20:15 ч.
ПФК Ботев АД - ФК ЦСКА 1948
ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Александър Христов Апостолов
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Венцислав Георгиев Митрев АВАР: Мартин Емилов Венев
СН: Георги Крумов Виделов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Последни решения
Съдийски назначения 25-ти кръг U-15
30 Април 2024 11:40
1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК Славия U15 ГС: Петър Николаев Николов АС1: Стоян Костадинов Кисьов АС2: Валентин Милков Георгиев 2 май 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФК Пловдив 2015 U15 - ПФК Лудогорец U15...
Съдийски назначения 25-ти кръг U-16
30 Април 2024 11:39
1 май 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ФК Звезденбург U16 ГС: Мурад Халил Адем АС1: Георги Георгиев Йорданов АС2: Никола Руменов Моврадинов 1 май 2024 г., сряда, 13:00 ч. ПФК ЦСКА София U16 - ПФК Славия U16 ГС: ...
Съдийски назначения 25-ти кръг U-17
30 Април 2024 11:37
1 май 2024 г., сряда, 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС: Митко Ивайлов Митев АС1: Богомил Севдалинов Димитров АС2: Владимир Йорданов Йорданов 1 май 2024 г., сряда, 11:30 ч. ПФК Левски U17 - ФК Хебър 1918 U17...
Съдийски назначения 22-ри кръг Държавно първенство за жени
30 Април 2024 09:26
1 май 2024 г., сряда, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС: Петър Георгиев Димитров АС1: Борислав Александров Понорски АС2: Антон Данаилов Мъндев 1 май 2024 г., сряда, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ...
Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - срещи реванш
29 Април 2024 18:00
1 май 2024 г., сряда, 18:45 ч. ПФК Ботев АД - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Драгомир Димитров...
Съдийски назначения 31-ви кръг Втора лига
29 Април 2024 18:00
2 май 2024 г., четвъртък, 18:00 ч. ФК Черноморец Балчик - Спартак 1918 ГС: Любослав Бисеров Любомиров АС1: Марин Иванов Бонев АС2: Радостин Николов Бодуров 4-ТИ: Борис Борисов Попов ...
Съдийски назначения 21-ви кръг Държавно първенство за жени
25 Април 2024 09:30
27 април 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА ГС: Камен Ташев Терзиев АС1: Станимир Георгиев Стоилов АС2: Виолета Александрова Лазарова 27...
Съдийски назначения 24-ти кръг U-17
24 Април 2024 15:45
27 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС: Богдан Веселинов Дакев АС1: Любомир Борилов Любомиров АС2: Никола Валериев Тодоров 27 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК ЦСКА 1948 U17...
Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига
23 Април 2024 18:00
26 април 2024 г., петък, 17:00 ч. ФК Марек 1915 - ПФК Септември Сф ГС: Стоян Панталеев Арсов АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Дарин Василев Иванов 4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ...
Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига
23 Април 2024 18:00
26 април 2024 г., петък, 20:00 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ПФК Ботев Враца ГС: Иво Венциславов Андреев АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Драгомир Руменов Милев 4-ТИ: Васил Петров Минев ВАР: Ивайло...