За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 32-ри кръг U-17

23 Юни 2021 14:25
 

25 Юни 2021 г. Петък 18:00 ч.
ПФК Славия U17 - ПФК Берое U17

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Иван Радославов Иванов      
 
27 Юни 2021 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Национал U17 - ФК Черноморец U17

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов       
 
27 Юни 2021 г. Неделя 16:30 ч.
ФК Пирин Бл U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17

ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Венелин Павлов Иванов    АС2:    Йордан Стефанов Гошев   
 
27 Юни 2021 г. Неделя 17:30 ч.
Етър U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Петър Николаев Михов    
 
27 Юни 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ФК Локомотив Сф - ФК Витоша U17

ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Антонио Янчев Костадинов
 
27 Юни 2021 г. Неделя 18:00 ч.
Спартак 1918 U17 - Дунав U17

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов     
 
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига

15 Септември 2021 15:00
17, Сеп 2021 г. Петък 16:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев    ВАР:    Станимир...

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

15 Септември 2021 15:00
17, Сеп 2021 г. Петък 17:00 ч. Марек 1915 - ФК Литекс ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                 СН:    Тихомир...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

09 Септември 2021 12:02
11 Септември 2021 г. Събота 11:00 ч. ЖФК „Варна“ -  „Спортика“     гр. Варна, ст. "Спорт палас" ГС: Красимир Николов    АС1: Христо Христов    АС2: Николай Йорданов 11 Септември 2021 г. Събота 11:30 ч. „Светкавица“ -  "Пълдин"       с...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

09 Септември 2021 11:09
11, Сеп 2021 г. Събота 10:30 ч. ФК Звезденбург U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Христо Димитров Георгиев СН:            11, Сеп 2021 г. Събота 14:00 ч. Дунав U15 - ФК Спартак 1919 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-17

09 Септември 2021 11:07
11, Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ФК Розова долина U17 ГС:    Деян Иванов Вълев    АС1:    Велко Спасов Мичкюров    АС2:    Златомир Станев Златев СН:            11, Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Берое...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-19

09 Септември 2021 11:05
11, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Черно море U19 - ФК Национал U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Калоян Атанасов Илиев    АС2:    Ивана Данаилова Зехова СН:            12, Сеп 2021 г. Неделя 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ФК Верея U19...