Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

20 Октомври 2021 15:10
 

22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч.
Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Васил Петров Минев                
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Септември См - ПФК Марица 1921
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Литекс
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Иво Величков Боев     
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ЦСКА 1948 II
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
23, Окт 2021 г. Събота 17:00 ч.
ФК Созопол - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
24, Окт 2021 г. Неделя 16:30 ч.
ФК Етър - ПФК Септември Сф
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
25, Окт 2021 г. Понеделник 16:00 ч.
Миньор - Спартак 1918
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
26, Окт 2021 г. Вторник 16:00 ч.
Ботев Пд II - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Деян Любомиров Войков
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

27 Ноември 2021 15:26
1 декември 2021 г., сряда, 14:30 ч. ФК МАРЕК 1915 - Септември См ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Васил Петров Минев                 СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

27 Ноември 2021 15:24
30 ноември 2021 г., вторник, 15:00 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Ботев Враца ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Димитър Русенов Русев 4-ТИ:    Валентин Станчев Железов    ВАР:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-19 отложени срещи

26 Ноември 2021 09:20
27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч. ПФК ЦСКА 1948 U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Ангел Бориславов Станчев            27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч. ПФК ЦСКА София U19 - ФК...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

26 Ноември 2021 09:17
28 ноември 2021 г., неделя, 10:00 ч. Дунав U15 - ФК Звезденбург U15 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Явор Яворов Иванов            28 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч. ПФК Берое U15 - ПФК ЦСКА София U15...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

26 Ноември 2021 09:14
28 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч. ПФК Берое U17 - ПФК ЦСКА София U17 ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Кристиян Димитров Петров            28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч. ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 -...

Съдийски назначения Държавно първенство за жени - отложени срещи

25 Ноември 2021 11:32
отложена среща от 2-ри кръг  27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч. „Локомотив“ гр. Стара Загора - „Олимпия“ гр. Шумен      гр. Ст. Загора, ст. „Колодрума“ - изк. терен ГС: Георги Запрянов    АС1: Снежана Петрунова        АС2: Ивелин Статев ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

24 Ноември 2021 15:00
27 ноември 2021 г., събота, 12:45 ч. Спартак 1918 - ПФК Монтана 1921 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

24 Ноември 2021 15:00
26 ноември 2021 г., петък, 12:15 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Царско село 2015 ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Станимир...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-15

23 Ноември 2021 14:21
23 ноември 2021 г., вторник, 14:00 ч. ФК Спартак 1919 U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Дочо Димитров Михов            24 ноември 2021 г., сряда, 10:00 ч. ФК Етър U15 - ФК Звезденбург U15...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-17

23 Ноември 2021 14:17
24 ноември 2021 г., сряда, 12:30 ч. ПФК Черно море U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 ноември 2021 г., сряда, 12:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК...